Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf IV 1.9 TDI vélemények?

VW Golf IV 1.9 TDI vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen véleménnyel/tapasztalatokkal vagytok megragadva a fent említett kocsiról? Első kocsinak megfelelő lenne? Milyen hibái vannak? Milyen gyára alkatrészeket érdemes rajta cserélni? Ha egy szép, sérülésmentes állapotút - nincs megütve, nincs kifakulva, a kárpit nem válik, műszakilag rendbe van - szeretnék venni milyen árban vegyek? Csak mert a hasznaltauto.hu-n 500k-1,5M értékben láttom mozogni. Köszi! :D

2016. jan. 24. 20:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez megéri az árát?

[link]


Vagy Miskolc olyan 250km-es körzetében tudnátok linkelni ugyan ilyen kék színűt?

2016. jan. 24. 20:41
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Az a véleményem,hogy a zegykilenctédéjiről,kb 20 csillió kérdés van már feltéve illetve megválaszolva az oldalon....szóval ha használod a keresőt minden kérdésedre választ kaphatsz!
2016. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy rendkívül népszerű autóról van szó, így hát túlárazott. Tehát 800 ezer alatt csak visszatekert órájú, nem éppen megkímélt Golfot kapsz. Még így is lehet szerencséd, de ez nem lesz hibátlan gyári állapotú, azt 1 millió felett kell keresni, annyit meg nem ér meg szerintem.

Konkrét hibái nincsenek, vételkor igazából csak olajat, fékbetéteket érdemes cserélni, mint minden autónál, vezérlést sem kell, hiszen ez láncos (bár ebben nem vagyok biztos, ha szíjas, akkor azt is cserélni kell).

2016. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az 1.9tdi bőven szíjas vezérlésű.


1millió alatt patika állapotút nem fogsz kapni, max ha valaki nagyon el akarja adni ár alatt, de azok úgy se lesznek 3-4napnál tovább fent.

2016. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#2 Ok! Köszi! Kedves ZbÉJEmVÉw tulaj! Ja, hogy azt is apuci vette?

#3 Köszi! Pacsi neked!

#4 Köszi! Ha nincs szétrodh@adva a rozsdától, nincs felszaggatva a kárpit, megvan a kék színe nekem az is elég. Idővel ahogy gyűlik az a kis pénzem úgyis szeretném egy kicsit kiszépíteni. Minimális ültetés, felni, lökhárító, karbonfólia a géptetőre és máris megvagyok vele elégedve. Nem azt mondom egy agyonültetett széttuningolt monsztrum lesz belőle mivel a környékbeli utak nem engednék csak annyi, hogy az életérzés meglegyen vele. :D

2016. jan. 26. 23:04
 6/13 A kérdező kommentje:

Esetleg 316i vagy maradjon a Golf?

Mondjuk arról a 800k körzetben nem sok jót halottam, ismerő is ilyen olcsón megvette de már 2x annyiba van.

2016. jan. 27. 22:47
 7/13 A kérdező kommentje:
hallottam* ismerős*
2016. jan. 27. 22:47
 8/13 anonim ***** válasza:
318is alatt ne nézelődj BMW ben. Bár 800e ért már van e36.
2016. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor inkább 325tds...

Bár BMW-nél jobban bejönnek a régebbi kerek lámpások. :)

Lehet marad a Golf! Néztem még Calibra-t de az már a 3 ajtaja miatt kicsi lenne és csak elég zakkant állapotút találtam. Igazából egy 2004-es Impreza-t szeretnék de azt már nem engedhetném meg magamnak. :)

2016. jan. 28. 13:47
 10/13 anonim ***** válasza:

"Akkor inkább 325tds"

Na azzal leszel csak igazán kisegítve! A bajorok egyik legnyűgösebb motorja!

2016. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!