Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt E90 320D 2006 évjárat...

Használt E90 320D 2006 évjáratú BMW-t szeretnék venni. Mik a tapasztalatok, típushibák, mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Többet megtudsz, ha a rendes bmw fórumon kérdezel

[link]



Amúgy ma már ezt írtam egy másik felhasználónak:


Ne haragudj meg, de szükséges napi szinten újra kiírni szinte ugyanazt?

Már százszor megválaszolták a kérdéseid. Én is írtam már választ, hogy a bmwhez jobban értők a 2009-es facelift utáni példányok megvételét javasolják az E90-ekből.


Amivel még vigyázni kell, hogy ugyan beesett egyes E90 példányok ára bőven 2 millió forint alá, de a normális darabok még mindig 3 millió környékén vagy afelett kaphatók. A 2 milliósak, vagy ennél is olcsóbbak visszatekert órás bontószökevények, amiket dörzsölt nepperek akarnak rámelegíteni a gyanútlan vevőkre.

Direkt utánuk néztem az olcsóbb E90-eknek, ha már ennyi kérdés van róluk mostanában.


Mielőtt újra kérdeznél, inkább keress már fel végre egy bmw fórumot!

[link]

2016. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy sokadik leszek a kérdéssel, de azért köszi a tippet.
2016. jún. 29. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!