Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta 207 gyújtását hogyan...

Babetta 207 gyújtását hogyan kell beállítani?

Figyelt kérdés

-És a karburátorát?

-És a lámpákat?


Olyan a gyújtása mint a 210-eseknek


2016. jún. 29. 22:12
 1/4 Joocóó válasza:
A gyújtást nem nehéz beállítani: megkeresed a felső holtpontot, egy tolómérőt betolsz a hengerbe, hozzányomod a hengerhez, kiveszed és 1,5 mm-t arrébb tolod, visszarakod és egy kicsit visszább forgatod a főtengelyt, van egy jelölés az alaplapon és a lendkeréken, ha nincsenek egy vonalban forgasd az alaplapot, úgy, hogy egy vonalban legyenek, ekkor szikrázik a gyertya, de nekem a 210-es-nél elég volt teljesen balra elfordítani az alaplapot.
2016. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Joocóó válasza:
A karburátort pedig így: a két csavart teljesen tekerd be, a baloldali az alapjárat, a jobboldali a levegő. A levegőt 1,5 fordulatra kitekered, az alapjáratot kb. 3 fordulatra, beindítod, ha nem jó az alapjárat akkor járó motornál állíthatsz rajta, ha befele tekered növekszik, kifele csökken. De ez nem minden motornál egyforma, nekem így volt jó. Úgy is lehet, hogy a két csavart teljesen betekered, beindítod, a levegőt addig tekered ki, amíg teljesen fel nem pörög, az alapjáratot pedig odáig tekered ki, amikor jó az alapjárat. Remélem tudtam segíteni, majd írj milyen lett.
2016. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lendkereken egy vágás, az alaplapon pedig a jeladónál egy kör alakú mélyedés a jelőlés?
2016. jún. 30. 20:21
 4/4 Joocóó válasza:
A jeladótekercs baloldalán van egy karcolás, vagy vágás, a lendkeréken pedig egy vágás van.
2016. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!