Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv,150 es ETZ re faragtam rá...

Üdv,150 es ETZ re faragtam rá egy kínai fűkasza gyújtását, de sehogy nem bírom az előgyújtás értékét beállítani, vannak hozzá képek is, valakinek volna hozzá tanácsa?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. aug. 31. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

1.) Fixen szerelt alkatrészekkel nehéz gyújtást állítani!

2.) Minden bizonnyal feleslegesen dolgoztál egy csomót vele, mert nem lesz ettől erőmű a 150-es!

:)

2014. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tuning célból tettem rá,hanem mert nincs más gyújtásom itthon,egyébként szerintem modernebb gyújtás a megszakítóstól,egyébként pedig nem fix,mert a fűtengelyen tudom forgatni a lendkereket, mert nincs benne ék, csak nem tudom mikor van az a pont, ahol a maximumot adja ki magából a mágnes, egyébként meg indikátor órával 0.05 pontossággal be tudom állítani az előgyújtást, csak nem tudom,hogy milyen állásnál adja ki a jelet a lendkerék
2014. szept. 1. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:

"nem fix,mert a fűtengelyen tudom forgatni a lendkereket"


No és miből gondolod, hogy nem fog elforogni? Igazából nem a retesz, hanem az önzáró kúp tartja a helyén. Ha nem passzol, akkor általában menet közben leforog.


Ezt a fajta gyújtást stroboszkóppal lehet jól beállítani. Megjelölöd az alaplapon és a lendkeréken az előgyújtás mértékét, és miközben forgatod a motort, ellenőrizheted stroboszkóppal.

2014. szept. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem forog el, be tudtam már indítani, de rúgásra sajna nem megy, annyira nem pontos a beállítás,meg puffog, gondolom a kicsi előgyújtásmiatt
2014. szept. 2. 20:57
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy látom befulladt ez a téma :(
2014. szept. 10. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!