Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlotok?

Milyen motort ajánlotok?

Figyelt kérdés

15 éves,80kg,170cm vagyok

Életembe sosem volt motorom mert nem volt rá igényem . Most szeretnék vásárolni eggyet.

Egyszer hajtottam egy 250 köbcentis ETZ-t!

Nekem milyet ajánlanátok ? A quadok,sportmotorok,csopperek,krosszmocik nagyon bejönnek! Eddig csak 1000 köbcentisen gondolkoztam ez túl nagy lenne ? A vásárlási keret 1 millió forint.A lényeg hogy legyen jó hangja,húzzon mint az állat,és a sebessége sem kihagyható szempont illetve manuális váltóval szeretném . Eddig a ducati monster 600 at és ktm sx 520 at néztem a lényeg hogy egymilliós keretből fussa rá ! Köszönöm a válaszokat! Őszintén mondjátok meg mit ajánlotok mert nem szeretnék a temetődombon kikötni esetleg egy suber fennakadás miatt.



2016. jún. 30. 02:43
 1/5 BiTOPro97 ***** válasza:

Egy 125-öst, ismert márkát és típust és jól karbantartottat, ja és nem alumíniumvázzal!


"Eddig csak 1000 köbcentisen gondolkoztam ez túl nagy lenne ?" - öngyilkossághoz biztos nem.

2016. jún. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BiTOPro97 ***** válasza:

15 évesen???


Én a 125-ösöm 50-re papírozásával, hogy megúsztam, már az mázli (is) volt.

2016. jún. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eloszor jogsi, aztan motor.
2016. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
250-es volt eddig a legnagyobb amivel mentem de én nem vagánykodni venném meg.Minden nyári szezonra kaptam kölcsön egyet. 50est,125,öst,250,est csak az utóbbit már másnap visszakérték . Egy nagyobb motorral nem csak 200-zal lehet vagánynak lenni . Már a hangja is vonza a tekintetet. :)
2016. jún. 30. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagy hang... vonzza a tekintetet? Ajánlom figyelmedbe:

South Park 13. Évad 12. rész A "k" betűs szó

2016. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!