Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 2 ütemű motort ajánloto...

Ookami-sama kérdése:

Milyen 2 ütemű motort ajánlotok mindennapi utazásra? Mz az álom motor számomra, de nincs tapasztalatom vele, ezért még gondolkodom mielőtt azt veszek.

Figyelt kérdés

2 éve van A1 jogsim, sajnos már angliában élek, de szeretnék valamilyen 2 ütemű motort amit lehet bütykölni és megbízható. (Nem igazán van 4 muzsikásra pénzem...)ű

Köszi a választ előre is!



2016. jún. 7. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked az MZ az álommotorod, eléggé sz*r életed lehet... :-)

Viccet félretéve: gyűjts össze annyit, amennyiből kijön egy Yamaha YBR 125, Honda CBF 125 vagy bármi más japán négyütemű és felejtsd el az MZ-et. Lehet azokat is bütykölni, csak épp felesleges, mert megbízhatóak.

2016. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Angliában azért csak lehet gyüjtögetni annyit.
2016. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet, meg is próbáltam suli mellett dolgozni (mert nem akarok anyámék nyakán ingyen élőként lenni, na meg kell a pénz motorra :D) de annyira lerontotta a jegyeimet, hogy anyáék megkértek, hogy várjak vele egy kicsit. (Ugyanis annyira ki voltam állandóan fáradva, mivel nem fix időpont volt hanem mindíg változott, így nem tudtam rendesen tanulni) #1-nek köszi a tippeket, megnézem azokat akkor. :)
2016. jún. 8. 23:44
 4/6 anonim ***** válasza:
A1-el csak az a gáz, hogy egy normális 125 köbcentis 2T motor nem fér bele. Ha nem csak A1-ed lenne, akkor azt mondanám, hogy vegyél egy Aprilia Pegaso 125-öt, de mivel 33-38 lóerő közé vannak belőve, így neked nem jó. Az egy vérbeli kétütemű, használhatod terepen és országúton is, mindkettőt kiválóan tudja, én csak aszfalton használom, sokat megyek vele pályán, ott a kamionokat lövöm vele, 110-120-at tudja utazóba. Bütykölni nem igazán kell, nincs gond vele.
2016. júl. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes emberek, hogy lebeszélik az etz 125 ről, látszik, hogy nem ültek még egy JÓ 125 ös ETZ-n ez más életérzés gyerekek.
2016. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az etz/mz csodákkal csak az baj, hogy már gyártásakor is elavult volt. Akkoriban is már az olasz, osztrák és japán motorok fényévekkel jártak előtte. Lehet fényezni, meg dicsérni, jó az ha az embernek nincs pénze motorra, de ha van akkor nem ül fel a szopórollerre.
2016. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!