Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Aprilia SR50-es...

Van egy Aprilia SR50-es kondenzátoros robogóm. Előző nap még teljesen jól ment, ma reggel már nem tudtam se az önindítóval, se berúgással elindítani, csak nyöszörög az egész motor. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 30. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Kondenzátoros?

Szerintem inkább injektorosat akartál :)

Nyöszörgésen annyit értesz,hogy húzod a gázt és csak ványszorog mintha kis gyerekek tolnák ,és semmi erő?

Eltömődött légszűrő is lehet,hogy kevesebb levegő ,és az égés ahhozképest lófosz ...

Vagy fordítva vagy egyebek...

2016. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem injektoros, karburátoros, bocsi, ezt elírtam.A nyöszörgésen meg azt értem, hogy csak erőlködik, nem tudom, mintha az aksinak lenne nehéz, de ha az aksi le lenne is merülve berúgni még be kellene tudnom nem?
2016. jún. 30. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos,vannak elektromos indikáció elvén működő trafók,amik csak jó akkuval működnek ,de ha önindítóra már hallod hogy csinál valamit akkor az akku-ban van ,ha alig "tekeri" az önindítót lehet merült,pl : rajta hagytál valamit,vagy valami leszívta...,de annyi kakaó valszeg kell hogy legyen benne,hogy betudd rúgni,bár ha nagyon csont akkor nem fix(de akkor valszeg nem is tekerne).

Bikázd be,ha egyszer beindult akkor már nyert ügyed van,de vigyázz mert az hogy beindul az a bika levétele után megszívja,és lefulladhat tehát alapjárat,vagy nagyonpici gáz...

2016. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!