Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata klíma miért nem...

Automata klíma miért nem kapcsolja be a belső keringetést?

Figyelt kérdés
Ha benyomom az AUTO gombot akkor kikapcsolja a belső keringetést,de én úgy tudom,hogy a klímát így kellene használni...
2016. júl. 1. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez hülyeség.
2016. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert takarékoskodik neked az energiával. A benti hűvösebb levegőt kevesebb energiával lehet hűvösen tartani, mint a bejövő forró levegőt lehűteni. Hagyd bátran automata állásban, ha már olyan szerencsés vagy te is hogy megadatott az automata klíma birtoklásának szerencséje.
2016. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolso, a leirasbol ugy veszem ki, hogy pont a kerdezo is igy gondolja de a kocsi maskepp csinalja.


A kerdesre pedig, hagyd, az automata klima jobban tudja.

Ha kell, akkor ugyis atkapcsol, nalam is igy van, de ellenorizheted. Kapcsold be es ha kintrol jon be epp, kezdd letekerni a hutest alacsonyabbra. Egy ponton at fog valltani a belsore.

Automata allasban az elektronika donti errol.

2016. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem automata (és digitális) klímám van, de magától nem állítgatja a belső keringetést. Illetve egy esetben igen ha a levegőminőség érzékelő belső keringetésre kapcsol. De ezt klíma nélkül is megcsinálja.

És nekem jobb is így. Lehet hogy valamivel később hűti le az utasteret, de legalább egy hosszabb, több órás út alatt, ha négyen ülünk az autóban nem "fulladunk meg", nem használódik el a levegő, jön be egy kis oxigén is.

2016. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vatafak ***** válasza:
Autófüggő
2016. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem tapasztaltam,hogy állította volna a belső keringetést magától. Befújás erősségét állítja...
2016. júl. 1. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen autóról van szó?
2016. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Audi A3 1. generáció.Automata digitális klíma.
2016. júl. 1. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!