Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A francia autómárkák közül...

A francia autómárkák közül melyik csinálja a legminőségibb autókat?

Figyelt kérdés
A Peugeot,Citroen vagy Renault?

2016. júl. 1. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
A Citroen lehet hogy a legjobb a belső anyaghasználatban, de ha az utóbbi éveket tekintjük, akkor szerintem a Peugeot gyártott rendes autókat. De a Renault ezzel az új generációval odaver a másik kettőnek.
2016. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindig Renault-om volt, most is szeretem, és a munkámmal kapcsolatban sokat is használom.

A bátyám viszont a Citroenekre esküszik.

A Peugeut-autókat nem ismerem, ehhez nem tudok hozzászólni.

2016. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 ból kettővel volt dolgom, ám egyik sem a megbízhatóság mintaképe volt. Jó lett volna tudni hogy melyik évtizedből gondolod az összehasonlítást, de nálam a Renault a legjobb, aztán jön a Peugeot és a Citroen
2016. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy a francia elnök, és a többi állami hatalmasság melyik francia márkával jár..ha más ország járművével, akkor baj van.
2016. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk eddig még csak Citroen és Renault volt, így erről a kettőről tudok véleményt mondani. Mind a két autó 2007-ben lett vásárolva. A két modell: Citroen C4 és Renault Clio (de többször ültem már Thaliaban és Meganeban is.



Véleményem szerint most a Renault nagyon elhúzott a másik kettő előtt. Szép, sportos és nagyon vállalható, sőt megbízható kocsikat gyárt. Széles a választék, és a motorkínálat, gazdag a felszereltségük, de még az áruk is kedvező. Sokan veszik az új Renaultokat. Az új Renaultok minősége, anyaghasználata már rendben van, de a régebbi modellekről ez nem mondható el. Sok a gyenge minőségű műanyag, a műszerfal is elég gyér, nem valami jól felszerelt (főleg az olcsóbb típusoknál), az utastér is elég fapados (célnak éppen megfelel, meg annyira nem kényelmetlen, de semmi extra). A régi Renaultok nagy hártánya még hogy időtlen a formatervezésök, nem valami szép autók.


Az új Citroenek számomra nagyon futurisztikusab, formásak. Időtállóbb a formatervezésük, kreatívabb dizájn jellemzi, mind külsőleg mind belsőleg. Belülről talán ez a legjobban felszerelet, legszebb és legjobb anyagokból összeállítot. Nagyon kényelmes és tágas az utasterük. Minőségileg szerintem sokáig a Citroen volt a legjobb francia autó, ma már lehet a Renault is van ilyen jó.


Peugeotról nem tudok sok mindent mondani. Nekem formára nagyon nem tetszenek mondjuk. Minőségileg szerintem nem jobban sem a Citroennél, sem a Renaultnál. Talán csöppet fiatalosabbak, de ennyi.


Összehasonlíátsom nem biztos hogy a legalaposabb volt, ugyanis míg a Citroenből egy full extrás C4-ről tudtam véleményt nyílvánítani, addig Renaultból csak egy enyhén felszerelt Clioról (ill. a futólag ismert többi modellről. Azt még hozzátenném hogy oda meg vissza szidják a francia autókat, de eddig (közel 10 év alatt) nekünk semmilyen probléma nem volt a két autóval. Legközelebb is francia autót fogok venni.

2016. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első kocsim egy clio volt . Azzal baj nem volt csak jött a lányom aztán nagyobb kellett . Utána mazdám volt. 2002-ben vettem egy c5-öst. Nem volt vele semmi bajom csak az hogy rengeteget evett. Mondjuk miért vettem a legnagyobb benzines motorral de nagyon ment. Aztán nem lett több francia kocsim. Azóta csak dízel van. De ha most vennék franciát akkor renaultot vennék. Szerintem talisman-t. De erre nem kerül sor mert nagy volkswagenes vagyok.
2016. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40 éve vezetek, de sohasem volt még francia autóm. Barátaim, ismerőseim révén tudok csak véleményt formálni. Nálam messze a Renault vezet, utána a Citroen, ami sokak szerint csak az elektronikában gyenge, és messze lemaradva Peugeot.
2016. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Renault!
2016. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!