Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ér valamit a kerékőr? Érdemes...

Ér valamit a kerékőr? Érdemes használni? Van visszatartó ereje? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nyilván amit nagyon el akarnak lopni, az el is lopják, talán viszik az egész autót is... De mégis... Ér valamit? vagy ez csak afféle "lelki béke", hogy "mindent megtettem érte"? Sok helyen olavstam, hogy kerékőr leszedőt sok helyen lehet kapni, így semmi értelmét nem látom.

2016. júl. 1. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezett celszerszam nelkul eleg nehez leszedni, szoval valamennyit biztosan er.

Olcso, ennyit meger a dolog, mert oke, hogy van hozza leszedo, de ebbol is tobbfele "minta" van, nem gondolom, hogy lenne 1 univerzalis szerszam ami mindent leszedi.

2016. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak leszedőt nem lehet kapni, hanem csak a csavarjával együtt.

Zárat kulcs nélkül, kulcsot zár nélkül sem lehet kapni. Legalábbis nem sokat ér.

Egyfajta kulcs ez is. Sokféle csavarfejvan, s kis eltérés is elég ahhoz, hogy másik leszedővel ne lehessen kihajtani.

Amennyire ismerem a kerekeket, nem nagyon van arra hely, hogy valami erős szerszámmal meg lehessen fogni az ilyen csavart, s úgy kihajtani.

Legalábbis rongálás nélkül nem.

Ócó tragacs sima vasfelnijéhez persze felesleges. De egy alu felnihez, vagy keresettebb bármilyen kerékhez - amit érdemes lopni - már semmiség az ára.

2016. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Emlegetnek sokan valami "medvekarom" nevű cuccot, amivel állítólag le lehet szedni. Nem tudom, minden esetre örülök az eddigi tapasztalatoknak. Sokan említik a minőségi különbséget egy drágább és egy olcsóbb kerékőr között, hát nem tudom.
2016. júl. 1. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos elég egyszerű a leszedése, kivéve ha fúrhatatlan az anyaga.
2016. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van már olyan, hogy univerzális csavarfej. Ez lényegében bármilyen fejű csavarnak az alakját felveszi és simán meglehet lazítani bármit vele, láttam vásárba árulgatnak ilyet. Persze nem kifejezetten autó kerékhez de ehhez is biztos jó. Annyira van értelme, hogy pl valakinél aki egy sima kereszt kulcsal akarja leszedni és ellopni az nem fogja tudni és elmegy kb ennyi. De aki már profibb ezen a téren az biztos meg oldja, hogy levegye a felnit.
2020. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!