Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért villan fel a műszerfalvi...

Miért villan fel a műszerfalvilágítás?

Figyelt kérdés
Tegnap vettünk egy 2006-os hyundai getz 1.1-et.Azt vettem észre ,hogy álló helyzetben nem járó motorral ,de gyújtással h,a megnyomom a féket elkezd világítani a műszerfal mintha felkapcsolnám a lámpát ,ahogy elengedem elalszik.Lehet ,hogy ez alapból így van bár egy kissé furcsálnám ,mert egyik autóban sem láttam még ilyet.Valami bekötési hibára gondolok mert egy házilag eszkábált hifi volt az autóban és lehet ,hogy annak a szerelésekor lett valami rosszul összedugva.

2016. júl. 3. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérj meg valakit, hogy nyomja a fékpedált, aztán sétálj hátra, és ellenőrizd a lámpákat. Valamelyik lámpánál nem jó a testelés, annál furán fog világítani a féklámpa is.

Ha még egy indexet is kapcsolsz, akkor lesz ilyen:

https://www.youtube.com/watch?v=1faCbvgnVFg&index=6&list=UU0..

2016. júl. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rosszul foglmaztam emg egy kicsit a visszajelző ledek nem világítanak fel (kézifék,lámpa jelzó,index stb.)Csak a sebességmérő meg a fordulatszámmérő megvilágítása mint amikor felkapcsolod a tomítottat
2016. júl. 5. 12:17
 3/3 smitwesson ***** válasza:
Lett megoldás?mert én tudom a választ csak lusta vagyok leirni feleslegesen
2016. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!