Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miből lehet látni ha valakinek...

Miből lehet látni ha valakinek jó érzéke van a vezetéshez?

Figyelt kérdés
Érdekelnének tapasztalatok jo erzekrol is es rossz erzekrol is :)

2016. júl. 6. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Keveset bénázik.
2016. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
apukám régebb óta vezet, anyukám meg nem annyira tapasztalt/tehetséges. Én azt látom, hogy nem vált félre, amikor előz akkor gyorsabban gyorsul és a sebességváltás nem dobja meg a kocsit. Valamint nagyobb utazó sebesség, tájékozódó képesség, rövidebb reakcióidő. Remélem ilyenekre gondoltál. :)
2016. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Meg tudja osztani a figyelmét, higgadtan kezelni tudja a váratlan helyzeteket.
2016. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Összeszedett, folyamatosabb az egész vezetés, nem darabos. Nem lassul le feleslegesen kanyarban, nem korrigál 5x a kormányon, jó fokozatban van, nem pörgeti szét vagy alul a motort, mer előzni, előrelátó, stb.
2016. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem okoz balesetet, nem töri az autót.
2016. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Több világbajnokságot is megnyert különböző kategóriákban.
2016. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha már régebben vezet, akkor onnan látszik, hogy valaki elég jól vezet, hogy

-nem ránt az autó, mikor sebességet vált

-induláskor nem nagy gázzal indul, hogy égesse le a kuplungot

-nem fékez nagyon durván minden egyes kereszteződésnél vagy lassításnál. Nem hirtelen fékezésre gondolok, hanem nekem például van olyan haverom, aki eléggé falábú, és nem tudja érzéssel nyomni a féket, így majdnem leszakad a fejem mikor a fékhez ér.

-jól kezeli a necces szituációkat

-nagyobb sebességnél látszik hogy uralja az autót, nem rángatja a kormányt össze-vissza, hanem finom mozdulatokkal irányít


Millió ilyen apróság van még, amiből hamar leszűrhető a dolog.

2016. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen ezekből. De ha valaki sebességgel előz az nem azt jelenti hogy nincs hozzá érzéke csak a kocsi jobban húz. Mert ha valakinek egy régi suzukija van az nyomhatja de nem tud nagy sebességgel előzni mert nem megy a kocsi. Nővérem 10 éve vezet én meg 7 éve de én vezetek jobban. Neki egy 184 le-s sharanja van nekem egy 180 le-s mondeom.

Attól hogy valaki higgadtan tud egy negatív helyzetet kezelni vagy hogy jó a tájékozódó képessége az nem függ azzal össze hogy jól vezet. Ezek az embertől függnek. Sokan nem tudnak kanyarodni de egy jobb kocsiban nem feltétlenül a sofőr tartja meg jól a kocsit.

2016. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek :)
2016. júl. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!