Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiatal legényeknek a piros...

Fiatal legényeknek a piros színű autó nem passzol? Mert azt mondják, hogy nagyon csajos.

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen autó, sok autónak kimondottan jól áll a piros, és egyáltalán nem csajos.
2016. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most a KIA Rio (2016)-os modelljére gondolok.
2016. júl. 7. 20:03
 3/13 anonim ***** válasza:

Simán nem csajos.

86 vagy 109 le-s?

2016. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy "csajos" vagy "pasis" autó, csak ez is valami emberi beteges kitaláció.


Vannak nők, akik kishitűségeik miatt a kisebb, és más okból a színesebb autókat preferálják.


Egy piros VW Beetle sokak szerint csajos, de ha ez a piros szín egy Ferrarival van párosítva, akkor az már "pasis" autó.


Nyilván egy Polski és egy Hummer közül mindenki ez utóbbit választaná (függetlenül a színtől), de pasik között égőbb ha csak egy kis piros autóra van pénz.

2016. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát inkább vegyem 3 millióért egy új kocsit mit egy széthajtott bmw-t,merci-t vagy audi-t.
2016. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*mint
2016. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát hallottam már proli népeket akik szerint 8uz1s fiúnak a piros autó.

Szerintem meg használt autónál első az állapot és egyéb paraméterek, az utolsó dolgok egyike a szín. Használt autónál már nem lehet ennyire válogatós az ember.

2016. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de mégsem tetszik a piros. Nekem csak a fekete autók tetszenek. Szóval ha látnálak piros autóval nem arra gondolnék, hogy lányos, hanem, hogy jobban tetszene nekem feketében :)

A lényeg, hogy olyat vegyél, ami neked tetszik. Ha a piros az, akkor piros.

Nekem meg fekete van, mert én azt szeretem :)

2016. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Skoda fabia-ról és a vw polo-ról mi a véleményed?
2016. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Ha egy kis piros akváriumba ülsz (pl.matiz,polo,fabia,swift) na úgy az elég b*zis,lássuk be. Civic-ből celica-ból bmw-ből konkrétan csak piros kéne mert azokon gonosz.
2016. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!