Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Avensis második generác...

Toyota Avensis második generációs (2003-2008) 1,6-os vagy inkább 1,8as benzines motorral?

Figyelt kérdés
Előtte Corollám volt 97es a 4AFE motoros 114lovas az nagyon jó kis autó volt,ezért gondolkozom Avensisben mint következő autó :)

2016. júl. 10. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát a motorról nem tudok sok infót,mint megbízhatóság,de toyota szívó motorokkal nem hinném hogy gond lenne.Egyébként adatokat megnézve 1.8 at mondom,kevesebbet is eszik talán és még jobban is megy.
2016. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 BiTOPro97 ***** válasza:
Az 1,6-os tényleg többet eszik, még új korában is.
2016. júl. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 BiTOPro97 ***** válasza:

Nagyon japán belső és nagyon kocka külső, ami ízlés kérdése hogy előny vagy hátrány. Viszont ezek amint nézem már széthajtott gépek.

Ne a kilométer órát nézd, hanem azt milyen állapotban van. Egy pályán sokat futott jobb, mint egy városban szöszmötölő.

Ezek már mind x százezer kilométeresek - x százezer kilométer mínusz csalással. :(((

2016. júl. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És?
2016. júl. 13. 10:13
 5/15 BiTOPro97 ***** válasza:
És nagy szerencsével kapsz egy annyira élet képes autót csak más gyártási évvel, mint az előző autód volt eladásnál.
2016. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Te nagyon elvagy tévedve kisfiam,egyébként gyanitom hogy a nickevedből itélve még 20éves sem vagy,szóval apuci járgányával jársz,attól még nem kéne lenézni más autóját,elárulok egy nagy titkot Japán kocsit sokkal nehezebb lelakni mint bármilyen másikat legalábbis motorikus értelemben....
2016. júl. 14. 07:38
 7/15 BiTOPro97 ***** válasza:

Ötödik autót nyúzom. És soha nem vezettem apám autóját.

De nagyon ok autót vezetem Budapest-Pécs és Pécs-Budapest közt.

Előző autóm egy fial jól karbantartott és jól fiatal hozó fehér BMW 740d volt. Átszámítva 12 millióért vettem.

Most a cég aminek 37.5%-ban a tulajdonosa vagyok 2011-es BMW 550xi-jét vezetem, de a jövőhéten már a saját új BMW 330i touring-omat fogom vezetni.


Volt nekem három roncsom is az elején, de ma már nem barkácsolok autókat.


Amúgy meg az autós internetes hirdetési felületeken megnéztem a használt Toyota Avensis-eket.

Mivel eredetileg új Avenis és új Mazda 6 közt vacilláltam, az autóbeszámítás miatt, láttam kíváncsiságból mind a kettőből felvásárolt darabokat is.


Én nem sértésből írtam amit írtam, csak a hazai szomorú autópiaci körképről írtam.

Én kicsit személyesre vettem a hangvételt, te nagyon személyeskedőre. Remélem érzed a különbséget!

2016. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 BiTOPro97 ***** válasza:
*De nagyon sok autót vezetem Budapest-Pécs, és Pécs-Budapest közti ingázásban kipróbálva.*
2016. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 BiTOPro97 ***** válasza:
Amúgy pedig nagyon messze áll tőlem, hogy bárkit is lenézek.
2016. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyébként ahogy te is,most én is a Mazda6 és az Avensis között vacilalok szted melyik legyen?Bocs,csak a 97es számból gondoltam hogy esetleg akkor szulettel es stb xD bocsesz😊
2016. júl. 14. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!