Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor 50 ccm (köbcenti) -s...

Motor 50 ccm (köbcenti) -s papírokkal hogyan? Mit mondasz igazoltatáskor?

Figyelt kérdés

Kedves motor tulajok! Hogy lehet egy nagyobb motort 50ccm-es papírokkal használni? Esetemben egy 125-ös gépet.

Aki kicsit is ért a dolgokhoz, rögtön látja egy 125-ösön, meg egy 250-esen, hogy távolról sem segédmotor. A rendőrök mit tesznek igazoltatáskor, illetve mit tehetnek?

Várnám az igazoltatásos sztorikat, meg magát az eljárást, hogy hogyan lehet...

(A motor nincs a birtokomban, csak érdekelne a menete.)

A cím magyaratlanságáért meg bocsi, csak így könnyebb rákeresni.


2010. ápr. 15. 15:33
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nekem egy Honda NSR em van 125 ös 50 es papírokkal.

2x álitottak meg. Elsőre rendőr papirokat kért jogosítványt meg biztosítást és elengedett. Másodiknál szívózott h ez nem is 50 es. Kérte az adásvételi szerződést oda adtam, 50 es ként vettem, tehát nem tud mit tenni. És nem rajzosából van 125 ös motorom, hanem mivel autójogosítványom van de kocsira nincs pénzem ezért inkább egy motorral járok be dolgozni. Mivel nem 2km re járok ezért nem fogok 50 es robogókkal témferegni. Ennyi.

2010. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

9:50-hez

Köszi, ilyenekre gondoltam, hogy mit tesz a rendőr, ha megállít.

Ennek függvényében értem, hogy miért járkál mindenki 50-es papírokkal. Várom még az esetleges sztorikat, s köszi mindenkinek. Üdv:)

2010. ápr. 22. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!