Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvételre, melyiket ajánlanátok?

Megvételre, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egy 2012-s Renault Thalia 1.2 expression vagy egy 2012 Dacia logan 1.2 artic?


Mindenképp 5 ajtós sedanban gondolkozok.Minden napi használathoz lenne.

1,5-1,7 millió lenne rá a keret.



2016. júl. 13. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vedd a daciát és kapsz egy renaultot is.
2016. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előző az jó érv :)

Dustert vennék, bár nem szempont, de annak van "road presence"-je, nem kötekedik vele a városban a többi autós, illetve egy igazi "utility vehicle", amit terepre is ki lehet vinni. Duster már van 1.7-ért használtan 1.5 Dci motorral, ami meglepő de bevált és tartós ebben az autóban.

2016. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
AZt gondolom, a két autó műszakilag szinte ugyanaz. Ülj bele, nézd meg, melyik kényelmesebb, hátha van különbség. Ha mindekettő tetszik, akkor azt vedd, ameliykből a jobb állapotút találod ezért a pénzért. Tekintettel arra, hogy két konkrét autót írtál, nem hiszem, hogy okoskodnunk kéne, hogy mit vehetsz még ennyi pénzért.
2016. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az az 5 ajtós szedán?:)


Ugye tudod, hogy a Dacia lényegében egy román Renault? Ennyi pénzért biztos nem ilyet vennék, de ez már más kérdés, vedd a logant

2016. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen halottam róla,hogy nagyon hasonló a két autó.

Most egy 93 suzuki swiftem van,helyette szeretnék egy újabbat,és nagyobbat vásárolni.


Különben köszönöm a válaszokat.

2016. júl. 13. 13:35
 6/11 BiTOPro97 ***** válasza:

A Thalia sok panasz van, például hogy rohad, a Logenre meg nincs.


A Thalia amúgy a török Renault akkor már. Ott rakják össze, és az ott összerakott Renault Meganeok is rohadnak.


Ha kettő közül kell ajánlani akkor a Logan. Ha jól sejtem az artic az a klímás. ;)

2016. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy a Swifttel nem tudnak fenntartási költségben versenyezni. De azzal kb semmi sem tud. Örülök, hogy valaki racionálisan gondolkodik és nem akarja túlvállalni magát, mondjuk egy jó kis BMW320D kombival, mert azt is megkapod ennyiért. De biztosan sokba kerül majd a fenntartása. Én is a Daciát javaslom, ha a formája és a kényelme megfelel, nem leszel csalódott. Ahogy a fórumtárs írta: a szedán általában négy ajtós forma, az 5 ajtósat a csapott hátú, kombi jellegú autók (hatchback) használják.
2016. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Ennyi pénzért már autót is vehetnél. :-))

Mondjuk egy költséghatékony Astrát, vagy Focust.

2016. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5 ajtós sedan :D
2016. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.:)

Végül egyik sem lett.

Egy 2003 suzuki swift sedant vettem(1.3 16 v motorral)

2016. júl. 18. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!