Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó hátsó ülésénél lévő...

Az autó hátsó ülésénél lévő szőnyegeket lehet valahogy rögzíteni?

Figyelt kérdés

Minden egyes alkalommal mikor valaki beszáll az autóba, betúrja a szőnyeget az előtte lévő ülés alá. Nagyon idegesítő már, hogy hiába takarítom ki az autót szépen, a szőnyeg alatti rész mindig totál össze van koszolva.


Van a szőnyegbe 2 "rögzítő lyuk", mint az elől lévő kettőnél is. Viszont elől van is mihez odacsatlakoztatni őket. Hátul viszont nincs. Esetleg valakinek van valami ötlete, hogy hogy tudnám megoldani a rögzítést? Vagy ti mit csináltok ilyenkor?


Az autó egyébként Golf 4-es.



2016. júl. 14. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hátra nem nagyon szoktak rögzítőket rakni, kérdd meg őket, hogy vigyázzanak. Úgy is lehet ott ülni, hogy nem tolod előre a szőnyeget.
2016. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak univerzális patentek, amiket fel lehet rakni a szőnyegre, és a padlóra is. Én most rendeltem egy szőnyeggarnitúrát, de hátul nekem csak ilyen kis kiállú tüskeszerűségek vannak, amibe bele kell szúrnia szőnyeget konkrétan. Így kértem, hogy rakjanak a szőnyegbe univerzális patentet, és az alját felrakom majd a padlóra, így már nem fog elmozdulni.
2016. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!