Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Hogyan tudhatom meg, hogy hány légzsák van az autómban?

Figyelt kérdés

Lehet kissé nevetséges a kérdés,viszont nemrég vettem egy 2011-es Titanium felszereltségű Ford Fiestát.Kicsit meglepett,hogy a B oszlopokon nem írja az "AIRBAG" feliratot.A vezetőülésen,az anyósülésen és a két oldalsó légzsák feliratát is megkaptam,ráadásul a vezetőnek még térdlégzsákja is van,ezt is írja alul.


Az lenne a kérdésem,hogy egyszerűen kispórolták belőle a függönylégzsákot (kissé furcsa lenne,2011-ben ez már rég alapkövetelmény volt szerintem),vagy a Ford ezt csak nem tüntette fel?

Próbáltam interneten megkeresni az adott modell felszereltségi listáját,de nem kaptam semmi érdemlegeset.


Köszönöm előre is annak,aki esetleg segíteni tudna!



2016. júl. 15. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem spórolták ki, hanem nincsen benne.

Ha lenne, felirat jelezné.

2016. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Alvázszám alapján kérdezz rá egy márkakereskedésben, ott le tudják hívni az összes gyári specifikációt! A C vectrámban is csak üres műanyag emblémák vannak, azt hittem abból is kimaradt, aztán ahogy lekértem az adatokat akkor láttam, hogy elvileg van.

Remélem segítettem!

2016. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm ! :)
2016. júl. 21. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!