Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudhatom, ha alkalmatla...

Honnan tudhatom, ha alkalmatlan vagyok a jogsira?

Figyelt kérdés
Végeláthatatlannak látom ezt az egész vezetgetés dolgot, már 2-szer buktam, az oktató csak tartja a markát, óra menetideje egyre kevesebb. Nem tudom mit csinálják, mennyi órát vegyek, az oktató mindig a még ég még-gel jön,hogy még nem állok készen, de arra nem kapok választ, hogy mikor és, hogy van-e értelme.

2016. júl. 1. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi (semmi) érdemi információból nem lehet leszűrni semmit.

Hány órát vezettél, és milyen hibákat csinálsz, miért buktál meg?


Jogod van oktatót váltani, ha a mostanival nem vagy megelégedve, bár legalább annyi esélyt adok arra, hogy te vagy a türelmetlen, mint arra, hogy az oktatód pénzéhes.

Sokan vannak, kiknek 50-60, sőt 80 óra gyakorlás is kell az alapok elsajátításához, de utána jól megy nekik a vezetés.

2016. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Apukámnak ez a munkája (oktató), és nála előfordult már párszor, hogy valaki csak harmadjára teszi le a forgalmit. Ő nem az a feladós típus, igyekszik mindenkinek segíteni, pedig volt már olyan tanulója is aki elég kattant volt. Őt is átrugdosta valahogy a vizsgán, igaz, már vagy 100 órát vett. Egyik volt osztálytársam, egyik barátnőm is 3. vizsgáján ment át, semmi probléma nincs velük; talán nem annyira gyakorlatiasak, de attól még tudnak autót vezetni. Egyébként azt hiszem, ha x vizsgán nem mész át (4. vagy 5. vizsgán talán) akkor kell egy alkalmassági vizsgát tenned, és ott megvizsgálják, hogy alkalmas vagy-e autóvezetésre, mindenféle tesztekkel. Na ott kiderül minden. De ha ott azt mondják, hogy alkalmas vagy, akkr ugyanúgy levizsgázhatsz még és lehet jogsit. Szóval nyugi, nem vagy egyedül, csak éppen az emberek nem dicsekszenek azzal, ha nem elsőre mennek át vizsgán. Ettől függetlenül nagyon sokan vannak így. Hajrá, én szurkolok neked :) És ha bunkó az oktató, nyugodtan válts.
2016. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Közben megnéztem, 5. vizsga után van az alkalmassági. Van még két lehetőséged addig, biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog, ha kitartó vagy :)
2016. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!