Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire könnyen lehet kiszúrn...

Mennyire könnyen lehet kiszúrni egy kocsi kerekét?

Figyelt kérdés

A hatás azonnal látszik?

Veszélyes ilyen kocsit vezetni?


2016. júl. 16. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon nehezen lehet kiszúrni a kereket. A futófelületet és az oldalfalat is nejlon-, acél- és kevlárszálakkal erősítik (árkategóriától függ, hogy mivel), amik rettenetesen erősek, a szomszéd Jóska gyerek ónodi vásárba' vett ezer forintos bicskája hamarabb törik el, mint hogy átvigye őket.

Egyébként ha mégis sikerülne kiszúrni a gumit, a hatás azonnal látszana, mert leeresztene. Egy szúrt sérülés elég nagy ahhoz, hogy gyorsan elszökjön rajta a levegő. Onnantól pedig veszélyes vezetni az autót.

2016. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha induláskor szúródik ki? Belemegy valamibe? Akkor mit észlel a sofőr?
2016. júl. 16. 08:15
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem értem miért akarod kiszúrni(de nem az én dolgom). Amúgy igen, veszélyes ilyen kocsit vezetni, nehezen lesz irányítható, és a gumi le is foroghat a felniről.
2016. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jó szándékból vagy erre kíváncsi csak azt mondhatom hogy ha a kárvallott nem veszi észre és sok lütyő van aki nem fogja és balesetet szenved, az meg kiderül hogy kiszúrták a kereket és egészen véletlenül van szemtanú akkor irány a böri.

Múltkorában a városban mellettem ment 50-el egy autó defektes kerékkel. A lámpánál mellé mentem és szóltam neki. Ő észre se vette! Ha kimegy a városból csak azt érzi majd hogy bizonytalan az autó aztán majd ha előz akkor a vége egy baleset lesz rossz esetben halál.

2016. júl. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2016. júl. 16. 09:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem nehéz, mint az első válaszoló mondja, én rámentem egy darab vasra véletlenül ami felhajlott és oldalt belevágott, még csak éles se volt, rögtön puff. Az oldala elég gyenge a gumiknak, ott könnyen kilyukasztható. Nyilván nem műanyag késsel, de egy normálisabb vastagabb éles kenyérkés simán kiviszi.


Egyszeregy földúton mentem ahol elég mély volt a keréknyom, oldalt kövek is kiálltak belőle, az egyik szintén kivágta a gumi oldalát.

Akkor próbálgattuk mi is utána késekkel a rossz gumin, hogy mégis mi a szartól lyukad ki ilyen könnyen, és kis erőlködéssel átszúrható.

Viszont azonnal le is ereszt, szóval ha valaki a gumidat kivágja ahogy elindulsz észre fogod venni hogy furán megy a kocsi meg csattog.

Van aki nem veszi észre, de ők nem autóvezetők hanem zombik.

2016. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És nem hangos amikor kiszúrják? Nem durran vagy valami?
2016. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy kollégám kipróbálta egy szétkopott cserélendő gumin a kiszúrást mielőtt leszerelésre került volna. Kísérletképp. Annyit mondok hogy veszélyes is lehet és van hangja.

Elég gyorsan leeresztett.

Vezetni is veszélyes hogyne lenne az.

2016. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!