Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor kezdjek el motorozni?

Mikor kezdjek el motorozni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy 14 évesen lehet lerakni kismotorra de eggyik haverom soha nem motorozott le akarta rakni de nem volt rutinja így a vizsgán mindig elesett és nem akarok úgy járni.

2016. júl. 16. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Vizsgán mindig elesett? Érdekes. Azért egy tanfolyamon az alapokat megtanítják.


A tanfolyam tantárgyai

Járművezetés elmélet: összesen 28 tanóra


- Közlekedési ismeretek : 16


- Vezetés elmélet: 8


- Szerkezeti és üzemeltetési ismeretek: 4


Járművezetési gyakorlat: 12vezetési óra


- Alapoktatás: 4 rutin+ 1 vizsgaóra


- Főoktatás: 6 városi + 1 vizsgaóra


Elmélet + gyakorlat összesen: 40 tanóra

2016. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erős túlzás a haverod története. Biciklizni tud?

Az automata robogókon nem sok a tennivaló, két keréken kell tudni egyensúlyozni, AM kategóriás jogsihoz bőven elég kerékpározással készülni, még a rutinfeladatokat is lehet úgy szimulálni.

2016. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb.
2016. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az automata robogókon nem sok a tennivaló, két keréken kell tudni egyensúlyozni,"


A motorozás nem a 2 keréken való egyensúlyozást jelenti. A minap voltam rutinon "A"-ból, és hiába motoroztam már több ezer km-t, hébe-hóba azért letettem a lábam, míg ki nem ismertem a motort. 200kilós géppel, alapjáraton úgy kanyarodni, hogy ha nem mész 10cm-re a bójához garantált az eldőlés. Kicsi az ív, alacsony a sebesség, nehéz a motor, és ha lassabban mennél majdhogy lefulladna.


Igen, más kategória, de ne egyszerűsítsük le a 2 keréken való gurulás színvonalára.

2016. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a motorozás nem kor függő. Rengeteg gyerek van aki már 5 évesen motokrossz pályán nyomja neki.
2016. júl. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!