Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jó az egyeseknek ha...

Miért jó az egyeseknek ha kormól a Dízel autójuk?

Figyelt kérdés

Én is egy régebbi dízelt hajtok, de nagyon minimálisan kormól, mert nincs összevissza állítgatva, nincs benne ilyen-olyan chip stb...

Sokaknak ez miért tetszik?

https://www.youtube.com/watch?v=tHCj7lue8iE

https://www.youtube.com/watch?v=SOSjDfRN7TI

Nekem egyszerűen az autó rossz műszaki állapota jut róla eszembe,nem az,hogy ez most menő lenne vagy ilyesmi.

Kedvencem mikor megáll előttem a pirosnál valami szakadt régi dízel, majd indulásnál nyom egy padlót és úgy kormól mint a veszedelem, majd a 20 év körüli bolond gyerekek örülnek mint...

Ebbe még is mi a jó? Mert egyszerűen nem tudom megérteni.



2016. júl. 18. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Vélhetően kevesebben vannak, akiknek tetszik, hogy okádja a füstöt az autójuk, példát is írtál: a "bolond gyerek"

A dízelek többsége nem azért kormol, mert a gazdájának az tetszik, hanem a rossz műszaki állapot miatt: hajtják mert megy úgy is, ha okádja a fekete füstöt, de nem költ rá, mert a felújítás sokba kerül...

2016. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Ezt én se értem. Nekem is dízelem van, már túl van a negyed millió km-en és örülök neki, hogy egyáltalán nem kormol, mert ezek szerint még jó állapotban van.

Az ilyen idiótákat odakötötzném a saját kipufogójukhoz miközben lepadlóznám a gázpedált. Had tüdőzzék a jó kis rákkeltő kormot! Az aztán a "menő", ha majd rákos lesz tőle.

2016. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem undorító, főleg úgy, hogy motorosként az arcomba vágják 90nél a füstöt és nyitva nem bírom tartani a szemeim.. Szerintem ha menőzni akár valami akkor durrogtasson egy jó kis benzint, na az már szép, és nem egy szakadt gázolajos vonat jut eszembe róla.
2016. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Ez csak a húgyagyú Smoke and szarosoknak tetszik, senki másnak.

Persze természetes dolog egy több százezret futott 20-30 éves dízelnél a korom de,hogy az autó elhasználódásából fakadó kormot mi miatt gondolják menőnek, szépnek, jónak fogalmam nincs.

Kedvencem mikor a komolyabb márkákat, benzineseket szidják, itt jöttem rá,hogy bazinagy kisebbségi komplexussal küzdenek.

2016. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
65%

A második videóba linkelt hülyegyerek a szakadt Fabia-jával érett lenne egy alapos verésre!


Hál istennek élőben én ennyire durván kormoló kocsikkal ritkán találkozom.

2016. júl. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Én bírom amikor a 17 éves hülyegyerek szülei vesznek neki egy 1986-os golfot, a gyerek jól átállítja az injektort aztán anyuék előtt 1500on vált haverok előtt meg tiltáson küldi az okádékot magából, azt még sír amikor egy 1.4-es benzin röhögve leelőzi 5.-ben.
2016. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!