Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek ha lelocsolták az...

Mit tegyek ha lelocsolták az autóm fékolajjal?

Figyelt kérdés
Ma jöttünk haza a nyaralásból, nagyszülőknél volt parkolva az autóm addig és a drótkerítésen keresztül valaki az elmúlt 6 napban leöntötte a motorháztetőm kerítéshez közelebbi részét.. Mit lehet tenni? Mennyire lesz drága megcsinálni? 50x20cm-es placsni+ 2 lefolyás a sárvédőkig..

2016. júl. 18. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem a gúglin keress rá, nem biztos hogy nagy a baj.


az a lényeg, hogy ügyesen írd be a kérdést, esetleg a jutubon találsz videót az ilyen folt eltüntetésére(ről)

2016. júl. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vatafak ***** válasza:
100%
a fékolaj lemarja a fényezést, tehát csak újrafényezéssel lehet szépen megcsinálni
2016. júl. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt szokták javasolni, hogy bő vízzel kell leöblíteni amíg még viszonylag friss az eset. Meg kell próbálni, hátha csak mondjuk tegnap öntötték le és még menthető. Utána el kell vinni fényezőhöz, hogy mondjon véleményt, ezzel se jó várni.

Ha újra kell fényezni, akkor lehet hogy a fényező el tudja távolítani még most teljesen és normálisan újra tudja fényezni az elemeket.

Nem olcsó az tény. A legjobb lenne behajtani a tettesen. Valamelyik szomszédod vagy haragosod lehetett, mert az emberek csak úgy nem mászkálnak fékolajjal és öntögetik le az útjukba kerülő autókat. De hát vannak ilyen büdös gonosz emberek. Ha már bosszúságot akarnak okozni azt megtehették volna nagy anyagi kár okozása nélkül is.

Nekem egy házszomszéd az ajtaját nyitotta rá kétszer is direkt ugyanoda hogy biztosan legyen egy kis horpadás (másik szomszéd látta) mert túl közel parkoltam hozzá (1 méter és pár centire, mert nem volt több hely a másik oldalon sem) és ez zavarta. Úgyhogy részvétem, én is jártam már hasonlóan.

2016. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lemostam bő vízzel de sajnos változatlan a folt. Haragosom nem lehetett, az eredeti lakhelyemhez kepest több mint 200km-re parkolt az autóm.. Arra gondoltam hogy sok a kokeró szomszéd és azok szeretik az Audikat, de akkor miért nem lopni akarták,!
2016. júl. 19. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Először verd jól 2x szájon ha kiderül a tettes.

Utána fizettesd ki vele a fényezés árát, de akkor már a teljes autót fújasd újra. Nem sok esélyed van megtudni, de hátha...

2016. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kokeró tette nem tudsz vele semmit csinálni ezeknek nincs a nevén semmi ha dolgoznak is csak feketén magyarul nem tudsz semmit behajtani rajta.
2016. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!