Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KIA Ceed vélemény? Tényleg...

KIA Ceed vélemény? Tényleg zajos, feszes a futómű? Úgy hallottam, nem a magyar utakra való. Ez igaz, vagy ez nem feltűnő? Dízelben gondolkozom, épp aktuális volna! Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

2007-es 1,6 crdi Ceed 360e km után is jó, futómű tényleg egy picit feszes, pattogós, de ha jó az út, az elöl hátul csatolt futómű miatt addig az úton marad, ameddig az orrát nem tolja túlságosan :D

205/55 R16-os abroncsok vannak rajta alufelnin, és csak akkor hangosak, ha rossz az út :)

A hangszigetelés jó, az ülések kényelmesek, főleg hátul, csomagtartó átlagos, élhető autó :)

Menetdinamikáról azért nem írok, mert az enyémben tuning box van, le van zárva a kipufogó gáz visszavezető cső, így azért már 140 ló körül teljesít :)

Fogyasztás: város:4-5l/100km országút: 3,2-4l/100km persze box + nem hajtom nyéllé, mert akkor(150-160km/h) inkább 8 :)

Remélem segítettem :)

2016. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Benzines kombim van. Feszes a futómű, fogja is az utat rendesen. Egyáltalán nem zavaró.

Mondjuk 16-os felnim van (EX), ennél nagyobbal lehet hatványozódik a probléma :)

2017. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 2017 es 1,4 es Benzines kiám van. Csucs szuper, 6,4 L fogyasztas. Minden kényelem benne van ami kell. A futómű kemény de stabil.
2018. márc. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!