Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportos (futóművű) dízelt...

Gogistar kérdése:

Sportos (futóművű) dízelt keresek, milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

1,5 millió a maximum, és lehetőleg a régebbi megbízható 1.9 TDI, esetleg PD TDI motor lenne favorizálva.

Természetesen ha van más, sportosnak mondható típus, más márkától, annak is örülök, meglesem azt is (japánok, opel, vagy bármi).

Leginkább a futómű feszességére vonatkozna a sportosság. Nem lenne baj, ha nem bólogatna, vagy dőlne ki kanyarból. Seat Leon az, ami eddig legjobbnak tűnik. Persze, ha nem gyárilag, de egy kis pénz-átcsoportosítással alá lehet varázsolni egy jobb futóművet, akkor az erről szóló tanácsokat is várom! (például egy 4-es golf alá sportfutómű)

Köszönöm az ajánlásokat, tippeket!



2016. júl. 2. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy 2 literes dízel Kia Ceedem van, és gyárilag elég feszes a futómű, kanyarokban nem dől,csak az az egy baja, hogy k*rvára nehéz az orra és ha nagyon rácsavarod az ívre, duván megfogja, aztán tolja, tipikusan alulkormányzott, de szerintem nézd meg a Fordokat, mert azoknak jó szokott lenni a futóművük :)

De igazából bármi alá rakhatsz sport futóművet és nem fog billegni :D

2016. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

E46-os 320D BMW? Alapból feszesek, vagy ha nem, bármilyen rugót lehet alá tenni, hogy kemény legyen.

De már a 90-es évek végén is voltak a gyárilag sportfutóműves Audik (S-line elődje), ültem ilyen A4-esben, mintha az úthoz lenne ragasztva.

Az a baj, hogy használtan úgysem tudhatod már, hogy mi van a futóművel, a legjobb ha megveszel egy bármilyen autót, hagysz vagy 200-300 ezer forintot, és megcsinálod belőle olyanra, amilyenre akarod. Például az említett A4-es alá vannak nagyon jó komplett futóművek a neten, gyáriak is. De a Seat Leon sem rossz választás, alapból kis virgonc autók.

2016. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tomcatters ***** válasza:
52%

Accord 2.2 i-ctdi (2003-2008 ) Nekem benzinesbe van,de a futómű ugyan az europai kocsikhoz hasonlitva az e90 3 bmw nek van ilyen igenyes alap gyari sportfutója :)

Hatul 5 lengőkaros !!! :)

2016. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Golf-ban és Leon-ban is találsz 150 lóerős dízelt is akár, bár ezeket nehezebb kifogni (jót), de ha veszel alá egy AP állítható szettet akkor máris benne vagy a 1,5 millióban és jól megy a kocsi és stabil is
2016. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alfa Romeo 159 1.9 vagy 2.4 JTD szerintem neked ez nagyon tetszene.
2016. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, figyelembe fogom őket venni!
2016. júl. 5. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!