Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó rajongók, mit szóltok az...

Autó rajongók, mit szóltok az új Audi rendőrautókhoz?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem tetszenek az Audi TT és az új Audi A3 Limousine rendőrautók. Győrben gyártják ezeket, én pont Győrben lakom, és tetszenek ezek az új Audi rendőrautók. Az egyik haverom aki Budapesten él, ő egyszer látott egy 5 ajtós Audi A3 Limousine rendőrautót, és új szirénája van. Szóval tetszik nektek az új Audi rendőrautók ?



2016. júl. 21. 08:49
 1/6 anonim válasza:
Nagyon menőn néznek ki és Magyarországon gyártott autók, ezért nyilván gazdaságilag is előnyös ez a választás. Viszont mechanikailag nem igazán rendőrautó. Vagyis inkább úgy fogalmazok, hogy én nem ebből a Audiból csináltam volna rendőrautót. Bár még mindig jobb mint az Opelek😂😂
2016. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jók,szépek,de sose értettem "itt gyártják az audit rendeljünk belőle" igaz lehet,hogy 2db árából mondjuk 3 db opel kijönne plusz maradna,de azért rendeljünk audit...

Az adófizetők pénze ismét "szép dolgokra " lett költve.

2016. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tökmindegy mert a rendőrök szétcseszik én láttam a győri audi tt-t, cigi csikkel kiégetve az ülések, tiszta szemét az egész, meg gondolom széthajtják, fékezik az autót.
2016. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek, és örülök, hogy nálunk is vannak jó, erős és szép rendőrautók már. A gond ott van, hogy az átlagember csak azt látja, hogy ez Auuudddiiiii, és azzal nem nagyon vannak tisztában, hogy alig voltak drágábbak ezek az autók az Opeleknél, viszont sokkal minőségibbek.
2016. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alig drágább?

A lista corsa : 3.8 milla a 140 lóerős.

Audi TT : 11.199.000 listaáron...

A3 limousine : 9.2 milla.

Alig van különbség...

Ezek a gyári listaárosak,oké módosítottan érkezik ki,de akkor is milliós különbségek

2016. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Németországban BMW-vel járnak a zsaruk. Mindamellett szép formás a magyar rendőrautó.
2016. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!