Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy viselné el?

Hogy viselné el?

Figyelt kérdés

Jó estét a kedves tagoknak! Légyszíves ne fikázzatok már le, én csak egy érdeklődő kíváncsi fiatal srác vagyok :)

Van egy 1998-as Honda Civic-em és a szürke fényezését szeretném egyedivé tenni, az egyedi alatt azt gondoltam hogy kék színű 4D-s Karbonnal fóliáznám be az egész kocsit.

Na de szerintetek ez jó ötlet? Az időjárás változatosságát mennyire bírná? Nyáron nem fakulna ki a színe, és az esőt el viselné? Ha valaki neki dőlne a kocsinak akkor azzal nem rongálná meg?


Ha tegyük fel holnap le karbonozom akkor, utána mi lenne a további teendő és először hova menjek bejelenteni?

ugye bár ha már le van karbonozva akkor a műszakishoz már útvonal engedély kellene szerintem.



2016. júl. 21. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mi a szakmád ,de szerintem úgy ne állj neki ha valaki aki hozzáért nincs ott hogy segítsen.(Nem fikázásból mondom csak elég nehéz matricázni főleg egy teljes kocsit) De szerintem nem lesz baja ha jól van megcsinálva és normális a fólia.
2016. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azzal tisztában vagy, hogy ez nem egy két filléres művelet? Egyébként nézz ki egy műhelyt ami ilyennel foglalkozik, menj el és kérj ajánlatot, ott elmagyaráznak mindent részletesen.

'98-as kocsi, itt ott már sérült a fényezés, a fólia alatt szépen észrevétlenül tud rohadni, rozsdásodni, nekem csak annyi bajom van vele. Én inkább telibe fényeztetném az egészet, plusz alváz és üregvédelem. Igaz ez még több pénz ,de hosszabb távon kifizetődőbb szerintem.

2016. júl. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A fényezéssel semmi baj sincs, + tisztába vagyok azzal is hogy nem 2 filléres dolog meg a fóliázás menne nekem is, ha nem lennék tisztába ezekkel akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést.

Én arra vagyok kíváncsi amiket a kérdésbe le írtam :)

2016. júl. 22. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, hogy van fóliázóműhelyed otthon?

Én kérek elnézést.

Ugyanaz a papírozás menete mint az átfestésnél

2016. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ne beszélj már hülyeségeket legalább, ha értelmes választ nem tudsz adni akkor menjél feküdj le!!!!

Milyen fóliázó műhelyről beszélsz?? Kézügyességet kíván csak ha már meg van az adott fólia!! ugye a sok videón szerinted 100-an rakják rá a kocsira meg meg egy nagy műhelybe, ember nem kell hozzá semmi csak egy tisztító spray amivel pormentessé teszed az autó fényezését és utána a fólia, hőlégfúvó meg egy kis szilikonos kaparó amivel a levegőt húzhatod ki!! Minek ehhez műhely nem festetni akarom! Carbonnal már amúgy is dolgoztam nem nagy veszedelem sőt elég egyszerű, hőlégfúvóval bármilyen területre fel lehet rakni! De van műhelyem ahova betudok állni mivel hegesztő vagyok illetve festő tapétázó ;)


Mondom az adott kérdésekre lennék kíváncsi.

2016. júl. 22. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha törzsvendég akarsz lenni a tunerjocón akkor csináld :D szerintem amúgy sem mutatna rajta jól. Nekem is van egy 6genem, de inkább a telifénynél döntöttem.
2016. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a telifényt hogy értetted azt is fóliára?
2016. szept. 4. 20:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem :) rendes fényezésre gondoltam. A fóliát azért sem ajánlom, mert ha megsérül a felülete, akkor cserélheted az egész elemen, nem lehet beködölni mint a festett felületet.
2016. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!