Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok emberek az...

Mit gondoltok emberek az elektromos autók a jövő?

Figyelt kérdés
Egyre több zöld rendszámos autót látok évre évre !!!

2016. júl. 23. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Távoli jövő. kb. 20 év múlva már általános lesz, de még van hova fejlődni az akkumulátoroknak, és nem ártana töltőállomásokkal is behálózni az országot.
2016. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De már kedvezmények vannak pl. Ingyenes Parkolás !
2016. júl. 23. 13:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Én értem, de még drágák az elektromos autók, plusz ha csak 100 km-re lehet tölteni, akkor sem érdemes venni, plusz ha egy 500 km-es úton háromszor egy órát kell dekkolni valahol, az is macerás. És abba is biztos lehetsz, hogy amint elterjed, a töltés is egy vagyonba fog kerülni. Majd az elektromos áramra is ráteszik a jövedéki adót, útadót és kitudja még mit, akkor az sem lesz olcsóbb. Ha már abból lesz több, valamivel kell pótolni a kiesett adókat.
2016. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tőlünk nyugatabbra, északabbra már a jelen, nem a jövő.

Annyira, hogy 22026-tól tilos lesz új belső égésű motorral hajtott járművet forgalomba helyezni Norvégiában.

2016. júl. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem 20 év múlva az eladott új autók java már elektromos lesz. 50 év múlva pedig olyan gyakran látsz majd belsőégésű motorral hajtott autót, mint most trabantot és kispolszkit.
2016. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
29%

egyszerű, amig van olaj a földben addig nem fogják engedni, hogy az elektromos autó jó befektetés legyen. olvastam régebben, hogy már a 90es években voltak tudósok akik víz alapu meghajtásra fejlesztettek ki motort, "véletlenül" eltűnt a tudós is és a prototipus is.

nem olyan egyszerű ez a dolog, minden a pénzről szól, gondolnátok, hogy nincs már kifejlesztve egy erős aku, amikor a Mars küldünk robotokat? keveset tudunk mi, de lejet jobb is igy.

2016. aug. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó miért lett lepontozva?
2016. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
2016. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá, komoly erők készülnek arra hogy az elektromos autók mihamarabb elterjedjenek.

Ahogy a cikk is írja, ha komolyan akarjuk venni a klímavedelmi egyezményeket,akkor ez egy kicsi, de szükséges és logikus lépés. És simán meg lehet csinálni 15 év alatt.


[link]

2016. okt. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
#6 Te még mindig internet közelben vagy? Én a helyedben már rég felvettem volna az alufólia sisakom és úton lennék a piramisokhoz, ahol a szíriuszi tudatmódosító sugarak nem találnak el.
2016. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!