Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót kéne vegyek? Nem...

Milyen autót kéne vegyek? Nem találom még a tökéleteset. Valakinek valami tipp, ötlet? Eddig csak a Celica tetszik igazán. Ehhez hasonlót szeretnek árban es tudásban is egyaránt.

Figyelt kérdés

nem régóta van jogosítványom, 7-8 hónapja. Mostmár ugy érzem szeretnek egy saját autót, amibe jol esik bele ülni, élvezem minden benne töltött percem. Csak nem találom azt ami ugy megfog. 1-1,3 millió a maximum amit ra költenék, de természetesen minél olcsóbban jo lenne megúszni. Valami sportosat szeretnék, nagyon tetszenek a cabriók, keménytetővel. Es az alacsonyabbak. Egyik ismerősöm vett egy 2000-es Toyota Celicát 1.8 vti 8-900 környéken nagyon jo állapotban, óriási mázlista.. Abba az autóba pl. Szerelmes vagyok.. Csak azt nem találok ilyen olcsón jo minőséget, csak nagyon rozzantat amire sokat kene költeni, erre pedig nincs pénzem. Tetszik meg ugy ahogy az mi-5 is, de nem érzem hogy az az igazi. Szamos autót nézegettem a neten de végülis nem találóm azt ami tetszik es ilyen áron van. Végeredményben ezért szeretnek tanácsot. olyan autót ami fürge, jol

Gyorsul, igy kb. Maximum 9-10mp alatt 100-on van, elég sportos, jo külsejű. Fontos hogy szep legyen, orom ránézni. Es lényeg az utas szám, engem nem zavar ha csak 2 személyes, vagy ha keves a hely hátul. Es lehetőleg 1mill alatt vagy akörül legyen. Előre is köszönöm, remelem rengeteg választ kapok, sok ötlettel, segítőkész emberektől.



2016. júl. 25. 13:51
1 2
 1/16 vatafak ***** válasza:
honda prelude?
2016. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A kupé-kabriók baja az, hogy nem sportosak, nehezek, tehát csak erős motorral nyújtanának kellő dinamizmust. Az általad elkölthető pénz erre biztosan nem elég, 206-ost kapnál annyiért, de azt ne vegyél. A sportkupék jók lehetnek. Ha Celica, az előző generációs nem tetszik ? Abból tisztességes darabokat találhatasz olcsóbban. így kicsit rendbe is tudod szedni, ha kell. [link]

esetleg a compact BMW ? [link] ennyi pénzért már nem romokat találsz, ahogy a leírás alapján látod. Tipp még a Fiat coupe : [link] Jó kis gép még a Ford Puma, esetleg nagyobb méretben a Cougar is ilyen forma.

Nem tudom, mi tetszik, nekem a felsoroltakon kívül ennyi jutott eszembe. A fenntarthatóságra figyelj, és arra is, hogy sokan kíméletlenül használták ezeket a kis sportos autókat, jól nézesd meg, amit vennél.

2016. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből és ilyesmi ízléssel én egy T20-as Celica-t vadásznék 2.0 165Le motorral.

Vagy Mazda MX6-t 2.5l V6-al,de mivel ez nagyon ritka,ezért esetleg MX3 1.8 V6-al.


Hondából coupe vti Civic,vagy az említett Prelude 2.2vti motorral.


Vagy Európából egy Merci CLK

2016. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Még mondok két (szerintem) szép kupét: Peugeot 406 és G Astra Bertone kupé. Szerintem most aztán tudsz gondolkozni :-) (Celicából van fent a hahu-n ilyen árban korrektnek tűnő az általad említett évjáratból is.
2016. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hugh hat köszönöm :) igen, ez az aszta tényleg nem rossz, es igazság szerint a Honda p. Sem egy utolsó. Mazdabol M3 is Ténylg jónak tűnik, most nézegettem, egész kis pofás darabok ezek. Igen sajnos Celica-bol a régi nekem nem jön be, csak ez az kicsit újabb... De hat attól padlót fogok, tényleg nagyon gyönyörű. A válaszokat köszönöm, gondolkodók, latolgatom a dolgokat. Ha valakinek meg ötlete, észrevétele, netán saját története amit megosztaná, hogy okul hassal belőle azt is köszönöm, szívesen fogadom. 😀
2016. júl. 25. 15:04
 6/16 anonim ***** válasza:
A G astra bertone szerintem is jó kis autó lehet, esetleg a fiat stilo abarth 2.4? Kinézetre és sportosságra elég jónak tűnik és belül is a legtöbb full extrás... azt viszont nem tudom, hogy ezek mennyire megbízhatóak. Nekem még a saab 9-5 tetszik ennyiért vagy olcsóbban, abból mondjuk az aero elég sportosan mehet, de ez 4 ajtós sedan.
2016. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Stilo Abarth nagyon problémás és csak a félautomata váltóval létezik. Nem is nagyon értenek hozzá a szervizek, kevés is van, nem erőltetném. A kérdezőnek mondom, ha a Celica tetszik, van esély szépet találni, én láttam egy árban megfelelő, jó kinézetűt a neten. Ha megkímélt a darab és vigyázol rá, nemmegy tönkre + elég jó Celica fórum van, ahol sok segítséget kaphatsz.
2016. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, Astra G coupe/cabrio egészen 200 lóerőig elérhető. Megbízható, alkatrész tekintetében túlnyomórészt ugyanaz mint a sima Astra G-k
2016. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonymus950 ***** válasza:
Toyota mr 2 esetleg?
2016. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tetszik ez az mr2. Egeszen jol nez ki. Valami ilyesmi az elképzelésem kinézetre, csak sajnos a puhatető hátrányos Számomra, mert nem tudom garázsban tartani, és anélkül pedig nem szerencsés ilyet venni. :/ féltem hogy baja lesz, plusz picit drága is. A 1,5 az márnagyon a felso határ Viszont valóban ilyesmi autot szeretnék. Nézegetem majd a hirdetéseket, ha nagy szerencsével tudok egy jot kifogni lehet lecsapok.
2016. júl. 31. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!