Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik modell...

Szerintetek melyik modell szebb, melyiket választanátok, BMW 7, Mercedes S vagy Audi A8? Kiegészítés

Figyelt kérdés

Ismerősi körömben ha kérdezem, a Merci mindig hátul van, de érdekes, hogy felmérésekben az S mercedes vezet, illetve USA-ban abból fogy a legtöbb a 7 BMW és A8 előtt

De a tapasztalat mást mond


Én talán az S Mercit választanám, mert régóta gyártanak luxus autókat, és úgy tűnik nekem hogy az a legtartósabb 2-3-400 ezer km-e árulják őket, és még mennek, BMW-k ben fele ennyi km-nél már panaszkodnak a tulajok


Ti melyiket vennétek a mostani legújabb modellek közül és miért?



2016. júl. 25. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mercibol ha vehetnem az S Coupe-t akkor azt, a sima S annyira nem tetszik. Ha mindenkeppen ezek kozul kellene valasztanom akkor az Audi-t valoszinuleg. BMW-t en szemely szerint nem vennek.
2016. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha autót kéne vásárolnom, akkor ebből a kategóriából (is) japánt vásárolnék.


De ha arra vagy kíváncsi, melyik tetszik, hááát... Az Audi biztos nem. Le fogtok pontozni, de teljesen semmilyen az A8, nekem semmivel nem tetszik jobban, mint pl. egy Octavia. A másik kettő közül nehéz választani, a fiatalabb énem inkább a bajorokhoz, az idősebb inkább a stuttgartiakhoz húz.

2016. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ezekből már én sem az A8-at venném, az a legegyszerűbb, nincs benne semmi innovatív megoldás, az alu kasztni is csak akkor volt nagy durranás amikor kijött vele még a 90-es években azóta már a BMW a karbonnál tart.
2016. júl. 25. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Az A8 az utolsó, aztán jön a Mercedes, aminek a külsejét imádom, főleg egy 20+ collos, de nem túl sportos felnivel, viszont belül nekem nem jön be. Nekem ez már valahogy túl elegáns... Például a klíma fúvókáit utálom :D , meg a kormányát is.

De a BMW 7, a G11-G12-es széria, abban nekem minden tökéletes. Egyszerűen szeretem minden részét, kívül-belül egyaránt. Az is nagyon jó, hogy a képernyőt már érintéssel is lehet kezelni.

2016. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem mindhárom nagyon tetszik. Jelenleg a BMW a legújabb modell (Merci jövőre frissül, talan az Audibol zsír új modell lesz), szóval ezért lehet azt választanám, ha most kellene. Amúgy mindig a legujabbat. 750XD lézer fényszóróval, Long változatban megteszi.
2016. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andris*** válasza:
Bmw! Mercit nem vennék, se japán autót.
2016. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bmw a legszebb es nagyon jo sport kocsi
2018. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!