Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Előbb az orvosi alkalmasságit...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Előbb az orvosi alkalmasságit kell megcsinálni a B kategóriás jogosítványhoz?

Figyelt kérdés

A netes jelentkezési felületen azt írja hogy csatoljam, na de hogyan? Scanneljem be?

A személyim is lejárt 2 hónapja, ez is belemagyaráz a dologba?

Olyanok írjanak akik tudják is miről van szó, okoskodás és beszólás nem érdekel.



2013. júl. 2. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvosit teljesen mindegy mikor csinálod meg.
2013. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csakúgy kap az ember gépjárművezetői engedélyt ha alkalmas, nem?? A webes jelentkezésnel kérik az orvosi alkalmassági csatolását. A közlekedési hatóság oldalán.
2013. júl. 2. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Az orvosi alkalmassági jelentkezéskor, vagy jelen esetben jelentkezés előtt kell. Ez van.


Személyi meg szintén kell, mert személyi szám kell nekik...

(én is ezért csináltatta személyit, jogsi számát nem fogadták el...)

2013. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az orvosi vizsgálat után kezdheted el a tanfolyamot (hivatalosan) az egy dolog, hogy már előtte elkezdik tanítani a kreszt, de vezetni csak akkor mehetsz ha az megvan,a másik meg a személyigazolvány az alapból fog kelleni a kresz vizsgánál és ha le van járva hiába iratkoztál fel vizsgázni és mész el,ha lejárt, fogják és hazaküldenek és buktad a vizsga díjat.(ism. így járt)

Remélem tudtam segíteni.

2013. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az orvosi mennyi ideig ervenyes? a haziorvoshoz megyek, ugy jo?
2013. júl. 3. 14:21
 6/6 anonim ***** válasza:
igen jó és nekem 10 évre adták meg :D
2013. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!