Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kilométeróra meghajtás első...

Kilométeróra meghajtás első kerekről motoron?

Figyelt kérdés

amik vannak hozzá a meghajtó fogaskerekek, azok vannak többféle kerék mérethez vagy kompatibilisek egymással?

mivel nem találok 16 colos kerekhez valót és ahogy keresgéltem neten nem írják, hogy milyen méretű kerekhez van.


ezekre gondolok: [link]



2016. júl. 26. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeket motor típushoz adják általában. 1-1 motor típus meg általában fix kerékméretű, így nem lesz kavarás.
2016. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, épített motorhoz kellene, ezek szerint keresgélhetek egy darabig :/
2016. júl. 26. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Hja értem. Hát figy, akkor keress egy olyan motort neten aminek szintén ugyan akkora a kereke. Aztán az ahhoz való kilóméteróra meghajtó szerintem jó lesz.


Amúgy ha épített motorról van szó, akkor is tudjátok, hogy milyen márkához, és típushoz való első kereket raktok rá, nem?

2016. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
yamaha dt-ből van benne a kerékagy, a felni ki lett rajta cserélve 16 colosra mert a 21-es nagy volt és így elég nehéz hozzá találni valamit :/
2016. júl. 26. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!