Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan aki cserélt...

Van itt olyan aki cserélt autó tetőkárpitot házilag? Esetleg tudnátok olyan boltot ajánlani ahol kapható tetőkárpit?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen cserén gondolkodom még ebbe az évbe meg akarom csinálni. Nekem egy ismerősöm mondta hogy rendes tetőkárpitot jobb ha nem veszek mert vagy drága vagy ha elfogadható árban van egy kalap kakit nem fog érni. Nekem javasolta hogy mérjem le a felületet és pár centivel szélesebb és hosszabb legyen azt amit veszek hogy a tetőn lévő üvegszálas borítást teljesen feszesre letudjam fedni és utólag levágom róla a felesleget mert célszerű picit ráhajtani a másik oldalára hogy tartósabb legyen. De célszerű azt a szivacsos anyagot is teljesen eltávolítani hogy csak az üvegsál legyen és külön venni hozzá újabb szivacsos borítást mert azon tapad meg jól a kárpit, csak ezek a szivacsos izék hamar elfáradnak ezért van az hogy megereszkedik a kárpit egy kis pára végett tönkremegy pár év alatt a szivacsos izé. Én nekem javasolták hogy legjobb ha kárpitossal megcsináltatom aki mégis ért hozzá meg nem végez kontár munkát, de úgy olcsóbb ha magunk szejük le a kárpitot, megtisztitjuk a felületet és úgy visszük el felkárpitoztatni és ha mi szereljük fel akkor alig kell fizetni érte csak dolgozni kell vele.
2016. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyáltalán hol lehet venni ilyen kárpitot?

Nekem azt javasolták, hogy nézzek a bontóban, néztem is, de mind ugyanilyen lógós volt mint az enyém.

2016. júl. 26. 12:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt találsz hozzá anyagot és ragasztót:


[link]


A többit az első már nagyjából leírta.

2016. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!