Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak, ha ma jött rá...

Mit csináljak, ha ma jött rá az oktató, hogy benyomott kuplunggal kanyarodok rés holnap pedig vizsga?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez rögtön bukást jelent,de holnap a vizsga előtt vezetek egy órát,akkor még le tudnék róla szokni? Eddig mindig azt mondta,hogy úgy kanyarodjak,ma meg azt hittem rosszul leszek amikor mondta ezt..
2016. júl. 26. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kanyarodáskor le kell váltani kettesbe és úgy továbbhajtani. De, te, hogy váltasz le kettesbe, ha le sem veszed a lábad a kuplungról?

Sok órán keresztül így vezettél és az oktatónak, de neked sem esett le, hogy valamiért nem áll össze az, ahogy kanyarodsz? Valahogy fura?


Annyit tehetsz, hogy megkéred szüleid, hogy magyarázzák el pontosan, és vezess egy kört a parkolóban mindenképpen.

2016. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg h ne feszülj rá....
2016. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ezért bukás jár? Nekem nem mondtak ilyet, pedig csak tavaly vizsgáztam. Én mondjuk mai napig néha kanyarba is benyomott kuplunggal megyek...
2016. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

butasag es veszelyes kanyarban benyomott kuplunggal menni,

amig a kuplung be van nyomva addig nincs hajtas a kerekeken, csak gurulsz,

ha valami tortenik es hirtelen ki kell gyorsitani a kanyarbol, ertekes masodperceket veszitesz, ha a kuplung be van nyomva...

2016. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
most melyik kanyarodasra gondolsz??? arra amit iranyjelzessel jelzunk foutrol le egy mellekutcaba pl vagy sima kanyar? mert ha sima kanyarba igy csinalod az gaz. az iranyjelzosnel sztem nemgaz sot en is ugy szoktam index ki kuplung benyom valto altalaba 2esbe kanyarodas es utana visza engedem a pedalt . de amugy ezert nincs bukas egyik esetben sem .
2016. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amikor egyik utcából kanyarodok a másikba.

De amúgy annyira csak nem vezetek rosszul,mert meglett 3 hibaponttal.

2016. júl. 28. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!