Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintettek, enduuro-ra,...

Szerintettek, enduuro-ra, kisebb cross-ra, és közlekedni, melyik 50ccm- es motor lenne jó? ( 14 éves vagyok, már ha ez számít valamit, a döntésben ) lehetőségek: Rieju RR 50, cagiva elephant 3, aprilia tuareg 50, aprilia rx 50? szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A fenti motorok mindegyike jó. De előbb tanulj meg szabályosan közlekedni, és utána menj "crossozni". Azért tettem idézőjelek közé, mert az 50cm3-is motorok, legyenek akármennyire drágák, nem valók olyan sárba, ami meghaladja az 5cm-t.
2016. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
.
2016. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak hogy bármelyik jó.


Viszont.. Sajnos nekem még csak AM jogosítványom van ezért én is 50ccm vel terepezek. El lehet szórakozni ezzel is. Az igaz hogy nem mehetsz vele hard enduro versenyre, de gáton vagy sóderbánya falán jót lehet menni. Legalábbis ez az én tapasztalatom

2016. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!