Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megér balosítani Mitsubishi...

Megér balosítani Mitsubishi Lancer EVO III-IV-et?

Figyelt kérdés
Európai oldalakon találtam pár EVO III-at, IV-et. De többnyire az összes jobb kormányos. Balosításhoz mennyire felhasználható a hármas-négyes EVOkkal azonos évjáratú sima Mitsubishi Lancer? Valakinek esetleg van tapasztalat, vagy van valami infojja?

2016. júl. 28. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobb kormányos autót bal kormányosra átszerelni olyan összegbe kerül, amely meghaladhatja az autó árát is.

Ritka daraboknál már a szükséges alkatrészek beszerzésén is elbukhat az ötlet, függetlenül attól, hogy az átszerelés mennyibe kerülne.

2016. júl. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez eddig nem jó hír. Balkormányos meg csak elvétve akad sajnos.
2016. júl. 29. 08:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos csak Impreza balosítást tudok, illetve láttam közelről. Meg Toyota Celicát. Mindkettő a donorral kezdődik. Szerintem nem úszod meg 4-500 ezer alatt és lesz pár hónap, mire elkészül. Carismát alighanem fel lehet donorként használni, szerintem az EVO IV az Carisma alapú volt.
2016. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 4-500 ezer az a munkadíj kb?
2016. júl. 29. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell cserélni az egész műszerfalat, átrakni a pedálokat, a kormányt, bekötni a műszereket.

Sok kapcsoló lehet beépítve a vezető melletti ajtóba, azokkal szintén vacakolni kell sokat.

Át kell szerelni az ablaktörlőt, beállítani a fényszórókat.

Mindezeket olyan szinten, perecízen megcsinálni, hogy a NKH-nál ne hasaljon el az autó.

Nem sok autót szerelnek át jobb kormányosról balosra (nem éri meg), de a kevés próbálkozó között is többen estek már pofára a műszaki vizsgán - több százezres kiadás után szembesültek azzal, hogy az átalakított autójuk nem kapott forgalmi engedélyt

2016. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Így is nyögvenyelős sztori, de ha az NKH így kiszórhatja az autót, akkor dobom is a témát. Maximum verseny célra érdemes csak behozni akkor. Köszi az infot.
2016. júl. 29. 15:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Minek balkormányosítani?


Egyrészt lehet kapni hozzá tükörszetteket,másrészt pedig meg lehet szokni.

2016. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez mind szep es jo, de nagyobb jarmuvet elozni mar nem annyira.
2016. júl. 29. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!