Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az audi automata váltós...

Az audi automata váltós modellekből melyik a jobb? A fokozatmentes multitronic vagy a tiptronic?

Figyelt kérdés
Az érdekelne ,hogy melyikben kisebb a hibaforrások valószínűsége ? Melyiket érdemesebb venni ?
2016. júl. 30. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiptronic sokkal kiforrottabb, és megbízhatóbb, a multitronic viszont nagyon problémás sajnos.
2016. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A multitroncot sokkal jobban szeretem de tényleg nyűgös tud lenni. A 2006 utániak már elég jók.

A tiptronic megbízhatóbb technika de már elavult, 3-400ezer km után az is megdögölhet bármikor.

2016. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tiptronic a megbízhatóbb, viszont amíg jó, addig takarékosabb a multitronic. Ha már automatát akarsz akkor a tiptronic a jobb választás, nagyobb fogyasztásért és drágább vételárért cserébe hosszabb élettartam.
2016. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Igen, elfelejtettem írni, hogy a multitronicot én is imádom, majdnem 20 ezer km ment bele egy ilyen Audimba, nagyon imádtam, és 120-ig szerintem sokkal jobban gyorsul mint egy azonos tiptronic. A motornak is kímélő volt szerintem, hogy mindig a legjobb fordulaton volt, és nem voltak ezek a hirtelen fordulat váltások, mint az automatánál, hanem szépen egyenletesen ment fel vagy le a fordulat. Ami hátrány, hogy csak elsőkerékhajtással kombinálható, nekem pedig quattro kellett. Aztán szabadultam tőle, mert a pénz is kellett, meg egy picit féltem is, hogy meddig bírja vajon.

2016. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
A fokozatmentes multitronic az egy bohóc váltó, nincs fokozat csak bőg a motor és majd gyorsul.
2016. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!