Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most lenne a forgalmi vizsgám...

Most lenne a forgalmi vizsgám 2 hét múlva, de eltörött az ujjam. Addigra rendbe jön, de most sínben van, lehet így addig gyakorolni?

Figyelt kérdés

Az oktató adhat rá engedélyt, nem köti ki törvény, hogy ezzel veszélyeztetem a forgalmat? A bal kezemen van a gyűrűs ujjam sínbe téve. Nem használom semmire, csak a kormányra van fektetve. Az indexet a mutató ujjammal lököm meg mindig ugye.


Az oktató ítéli meg, hogy vezetésre képes állapotban vagyok-e, vagy én dönthetek szabad akaratomnál fogva, hogy tudok, és szeretnék-e vezetni?



2016. júl. 31. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak az ujjad van sínben, akkor azzal nem lesz gond! Nyilván nem te döntesz h veszélyes e. Majd ha saját autód vezeted csak akkor. De szerintem fog engedni. Ha mégse egy hetet két hetet csúsztat.
2016. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú köszi! :) Fel hívtam az oktatóm, azt mondta, ha nem zavar engem akkor őt sem. Nagyon örülök! :D
2016. júl. 31. 11:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg is van a jogsi!!!! :) :)
2016. aug. 10. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!