Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51B rugásra nem indul...

Simson S51B rugásra nem indul mitöl lehet?

Figyelt kérdés

Tolásra 4m alatt be indul,de rugásra csak néha mikor kedve van.Gyertya szép őzbarna menet közbe nem rángát,szépen gyorsul.10 gyertyával próbálkoztam (köztük 2db isolatorral) Alapjárar vagy nagyon magas vagy nagyon alacsony. Valaki valami ötlet ?

Válaszokat előre is köszönöm.



2016. júl. 31. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyújtás baj lesz szerintem... Be kell állítani a gyújtást és menni fog.
2016. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyújtás beállítása vagy gyújtó tekercs csere nézd meg a kalapácsot ha megszakitós van hogy nem e mozdul el mert nekem ez volt a gond hogy a menet kivolt memve belőle és fellazult a csavar. Vagy még a kis kondit javaslom hogy cseréld ki pár száz forint
2016. aug. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megszakító és egy kisebb előgyujtást adni neki és jó lesz. A gyertyát ne cseréld le, hagyd bent az Isolator gyertyát.

~Megszakító:0,4mm

~Gyujtás: 1,8-1,6mm

2016. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja azt el felejtettem mondani hogy,most volt szervíznél kondi,megszakitó,csapágyak,szimeringek most lettek cserélve. + 60/2-es Almot hengert kapott.Gyújtast be lőtte, amikor el hoztam 2.-ik rugásra indult.kb 3 napja hoztam el.
2016. aug. 2. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól lehet rosz a megszakító hogy új nekem pl kinyitott és nem zárt össze valamiért szorult. 60 as hengerhez a gyujtast 1,6mm re kell állítani. Ott pedig szikra gond van szerintem.
2016. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!