Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A-korlátozott jogsival vezethe...

A-korlátozott jogsival vezethetek suzuki gsx-r600ast csökkentett teljesítményüt 25kw (ami a határ a jogsimba)?

Figyelt kérdés

Helló van egy ismerősöm és el akarja adni 2007es gsx-r600asát nagyon olcsón ismerősi alapon és azt mondta hogy ecu-átprogramozással le lehet csökkenteni a teljesítményt akár 25kw-ig is.

Így vezethetem a mocit?a válaszokat előre is köszönöm!!


2010. ápr. 17. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén bele is gondolva, a 600-as korszerű járgány jóval több mint 25kw, mivel ezt is egyre jobban ellenőrzik szerintem lehetetlen, úgy emlékszem ccm-hez is volt kötve az A korlátozott, talán 400 volt a plafon (ez is kizárja), de ahhoz is valami nagyon gagyi motor kell hogy kw-ba ne lépje túl (lehet nem is létezik olyan). 83-as évjáratú 550-es Hondám ha 44kw volt, nincs aki elhinné hogy egy 600-as 25kw legyen. Felére biztos hogy nem fojtják a teljesítményt ha esetleg változott volna is a ccm határa.
2010. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ ,de az ismerős (Zoli)azt mondta hogy mivel az ecu irányítja a befecskedezést úgy állítják be hogy keveset fecskendezzen be+magyarázott valamit a kevesebb levegőről de azt már elfelejtettem,és így le lehet csökkenteni akár 25kw-ig
2010. ápr. 17. 23:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem vezethetsz.mert forgalmiban akkor is 100+ lóerő lesz benne. de ha már elmúltál 18 akkor nyugodtan menj vele természetesen ha van már tapasztalatod nagy motorra.Egyik rendőrt sem érdekli.Haverommal talikra úgy járunk, hogy neki is csak A korlátja van és egy 750es ninjával tolja:)
2010. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!