Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rozsdás karosszéria, mennyibe...

Rozsdás karosszéria, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Van egy 323as mazdám eléggé elvan rohadva az alja, azt szeretném megtudni mekkora összegre számíthatok ha elviszem a szerelőhöz, tudom,hogy előre nem lehet megmondani meg mért nem viszem el és kérdezem meg, én arra vagyok kíváncsi,hogy akinek volt már ilyen problémája mekkora összeget hagyott ott, 10-20-100-200ezer forintot?

2016. aug. 1. 11:10
 1/5 szántóvető ***** válasza:
ha újra kell lemezelni az alját akkor kb 150e.de ha elviszed egy szakihoz akkor az mond egy árat.
2016. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne szerelőhöz, hanem karosszérialakatoshoz vidd.

De 100-200ezres végösszegre számíthatsz, ha nagyon rohadt.

2016. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ.

Mi és mennyire rohad.


Én pár hónapja lakatoltattam egy swift alját...

Az alsó keresztertó, a jobb oldali első taposó és a hátsó futómű bekötésénél mind két oldalon lakatolták+ a jobb oldali küszöbb végét is.


55 ezret fizettem


Vidd el 2 karosszériáshoz is, nézesd meg, kérj árajánlatot ha mind a kettő hasonló összeget mond akkor az annyi.

Ha nagyon más összeget mondanak menj el egy harmadikhoz is, és akkor megtudod mia reális javítási költség.

Sokszor van hogy egy kontár nagyon olcsón vállálja aztán összegányolja.

2016. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:
ja hát én 2 küszöb cserére gondoltam a lemezelésen kívül.de ha nem kell cserélni akkor olcsóbb lesz valamivel.
2016. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp elviszem 2 külön emberhez!
2016. aug. 1. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!