Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alvázvédő felnire?

Alvázvédő felnire?

Figyelt kérdés

Egy napja fújtam le alvázvédővel a felnit, és még nem száradt meg. A felülete enyhén ragadós még. Így használható, nem fog beleragadni a por meg minden? A szelepre is ment alvázvédő, ahogy tudtam lemaszkoltam. A szelep gumijának lesz valami baja tőle?

Köszi!



2016. aug. 4. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Beleragad a por, kosz! Ritka ronda lesz!
2016. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na ilyet se hallottam még.
2016. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 veterán vas ***** válasza:

Szerintem nem volt jó húzás, semmilyen szempontból. Ronda rücskös felületet ad, nagyon lassan szárad, és kiegyensúlyozatlanságot okozhat.


Mondjuk, ahány ház annyi szokás, de még soha nem hallottam, hogy valaki felnifestésre használta volna az alvázvédőt. :/

2016. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legjobb alvázvédők sose száradnak meg teljesen, hanem képlékeny felületet adnak, így akár egy kőfelverődés is elmúlik "magától" amikor a festék ismét kisimul.

Felnire ne a legjobb megoldás alvázvédőt fújni. A szelep guminak nem lesz baja tőle.

2016. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz. Igazából nem rücskös. Spray-s festékkel fújtam le.
2016. aug. 6. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is csináltam ilyet anno az első autómon ami egy nagypolski volt. A szelep gumiról idővel felválik és nem lesz semmi gond vele viszont valóban randa megoldás a felnin kívülről ilyet elkövetni hiszen ragadni fog rá a por. Inkább rozsdamaróztad volna le és fújtál volna rá valami fekete matt festéket, így soha többé nem lett volna gond vele többet.
2017. júl. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!