Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy 2008-as VW passat...

Adott egy 2008-as VW passat 2. 0 tdi 140LE. Hibakód mentes elvittük Chiptuningra most olyan 170 Le-lett. Mentem vele 1500 km-et jól ment a fogyasztásom is kevesebb lett. Ma hirtelen megállt azóta nem indul be semmi hibát nem ír ki. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2016. aug. 6. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha valami kókler helyen chippeltetted ne csodálkozz ha szétmegy valami a motorban. De ez így kevés infó. Menet közben állt meg? Gyújtás van, elektromos berendezések működnek? Hallod az üzemanyagszivattyút? Önindító átforgatja a motort?


Egyébként most a kérdéstől függetlenül nem cseszegetés képpen, de szerinted ha a motor jelentős károsítása nélkül lehet növelni a teljesítményt úgy hogy még kevesebbet is fogyaszt az autó, és ezt egy pár tízezer forintos chippel meg lehet tenni, akkor ezt egy kb tízmilliós autónál a vw egész mérnökcsapata miért nem csinálta meg a gyárban?

Gondolom egy ilyen motor optimalizálást dolgot csináltattál.

2016. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kap üzemanyagot? Ha tudod hogy kell ellenőrizd. Ha nem akkor úgyis szerelő a vége.
2016. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mikor indítva van csak tekeri ,de nem indul, Ma ránézett egy szerelő mivel amúgy külföldön vagyok és azt mondta ,hogy porlasztócsúcs lesz szerinte ez biztos. Azt is mondta ,hogy a chiptuningnak ehhez semmi köze ez valószínű ,hogy logót már a levegőben. Megkérdeztem egy másik szerelőt is aki egyébként szervizeli ő is azt mondta ,hogy ezt a hibát nem okozhatta a chip tuning. Ez van most kiderül majd ,hogy elég e egy javító szett vagy felújítás vagy ne adja isten csere .
2016. aug. 7. 13:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak újra kell írni az ecut.
2016. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Porlasztócsúcs az nincs abban.

Pd elem van (lehet csak te fordítottad félre)

De pd elem nem döglik meg egyszerre mind, inkább csak egy de attól még nem áll meg.

Na de mindey majd valami hozzáértő megcsinálja. Persze nem az amelyik a porlasztócsúcsot mondta (ha mondta)

2016. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elvileg max keddre minden kiderül és feltétlenül megírom mi volt a gáz.Holnap már délután ha minden jó akkor szerelőnél lesz a gép.
2016. aug. 7. 23:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Új dolog történt elmentünk egy műhelybe mert nem bírtam már kivárni ,hogy mikor jön a szerelő és kijött a szerelőkocsi a helyszínre a fickó próbálta indítani neki se indult mivel már a sok indítástól merülőfélbe volt az aksi így elkezdte bebikázni és lám csodát hirtelen beindult. Rá tette a gépet mondta ,hogy semmi hibát nem jelez hibakódmentes az autó aztán megmérte hogy jól tölt e vissza arra is mondta ,hogy jó na ennyit értettem mert aztán magyarázott valamit ,de mivel Svájcba vagyok és ő Németül mondta semmit nem értettem már abból. Az előző szerelő meg felhívott ,hogy 300 ezer darabja a cuccnak amire ő gondolt ,de így nem viszem oda az tuti.Felhívtam egy hazai szerelőt az azt mondta ,hogy nézessek rá az aksira mert lehet az a ludas hát most jön az. Azóta indítottam párszor és tökéletesen indul ha valakinek valami ötlete van akkor szívesen meghallgatom előre is köszönöm nektek.
2016. aug. 9. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!