Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos ablakemelő probléma...

Elektromos ablakemelő probléma! Mi lehet a probléma? Orvosolható a cseréje nélkül?

Figyelt kérdés

A következő a problémám az autómban utólag beszerelt elektromos ablakemelő van ami eddig évekig üzemelt. Most a vezetőoldali problémás lett. A gond a következő felakartam húzni nagyon nehezen jött fel kattogó hangot adott, majd megint lehúztam teljesen és mikor felhúzás közben elkezdett füstölni a kapcsoló kiverte a biztosítékot is. Leszedtem mindent (kárpitot) Megvizsgáltam minden bovden minden rendben van kapott egy kis WD40-et mindenhova, majd mivel nem volt másik kapcsolóm kikötöttem és külön akksival kipróbáltam felhúztam megy le fel csak rettentően kattgog szerintem szorulhat valami mert a vezeték eszméletlenül melegedett gondolom ezért adta fel a kapcsolója is a szolgálatot.


Szerintetek mi lehet a probléma? Megjavítható vagy motor csere?

Köszönöm szépen :)


2016. aug. 7. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajtó kárpit le és megkeresni miért szorul.Ha erőlteted, leéghet a motor.
2016. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha Spal az az utólagos ablakemelő, akkor kapsz bele külön motort vagy bovdent, ha nem kell az egész.

pl: [link]

2016. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már leszereltem megnéztem nem igazán találtam semmi idegen anyagot amitől szorulhatna, de ha jó a sejtésem szénkefe is okozhat ilyet! ? ?
2016. aug. 7. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Szénkefe kopása miatt nem lehet nagyobb áram felvétel,csak nem fog működni.Működtesd kárpit nélkül,és akkor hallani fogod honnan jön a kattogás.
2016. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!