Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót ajanlanatok...

Melyik autót ajanlanatok épiteni gyorsulasi versenyre?

Figyelt kérdés
igazabol eddig a golf mk2 gti-re ès a honda civicre gondoltam.utcára is hasznalnám a szabalyok keretei között de ha kimegyek a versenyekre akkor is megálná helyèt

2016. aug. 8. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Sok lehetőség van.Attól függ mennyi a keret.Nagyon jó pl a clio sport ,RS.Könnyű és alapból nagyon megy.Esetleg Ibiza Cupra 1.8t.Attól is függ milyen kategóriába akarnál indulni.Nagyon fontos hogy kicsi könnyű autót vegyél.A súly nagyon fontos elindulásnál.Ezért jók a clio,civic,ibiza féle autók.
2016. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Eddig még egy autó márka sem került felvetésre.

Ezek közül szerintem jót nem lehet választani, csak kevésbé rosszat.

Nézd meg a csúcskategóriát (pl. Dragster) és onnan kell ellesni ötleteket. A legfontosabbak között van a súly, a teljesítmény, a kerékmeghajtás - szigorúan hátsó! (nem túl komoly szinten még az összkerék is szóba jöhet), valamint a leszorítóerő/légellenállás.

2016. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazabol nem tul komoly gyirsulasi versenyekre jarnèk vele csak itt a közelben megrendezettekre (kiskunlacháza,pècs,tököl) ès tènyleg csak hobbykènt csinálnám ugy hogy nem nagy dolgokat èpitenèk bele csak turbo ès a velejaro dolgok(nafyobb injejtorok,intercoller,stb...)
2016. aug. 9. 01:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezèrt is gondoltam a honda civic 1.6 vti-re
2016. aug. 9. 01:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lacháza nem éppen faluvégi gyorsulási verseny általában.

Egy szívó motort turbósítani pedig milliós tétel.


Persze van turbo kit 250ért ebay-ről,csak az egyrészt olyan is,másrészt túl sokat nem fogsz tudni kihozni belőle kovácsoltvas alkatrészek,nagyobb hűtő,jobb ecu stb stb nélkül.

2016. aug. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
egy hátsókerekes nem jobb a rajtokban ?
2016. aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
#2-es, neked valaki fogja a kezed, vagy magadtól vagy ennyire buta? :) szeretem az ilyen embereket, akik laikusként próbálnak meg okosakat mondani. A válaszolónak pedig azt üzenem, hogy a vti jó választás, ha turbósítani akarsz akkor 0.5bar-nál állj meg, mert ennyit még elbír a gyári motor, olyan 250lovat kilehet így hozni belőle. Ha nem kinderbaron akarod fújni, akkor már kell a kovibelső, ami elég zsebbenyúlós történet :D
2016. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: 2-es vagyok. 15 éve járok gyorsulási versenyekre, bár az igaz, hogy csak nézem őket, így azt nem a bőrömön tapasztaltam meg, amit írtam (és az is igaz, hogy Magyarországon nem tudom milyenek ezek a versenyek, ott még egyen sem voltam). Pontosan mivel nem értesz egyet? Kérlek fejtsd ki. (Hogy nem jó elsőkerekes autó gyorsulni? Pedig ez köztudottan igaz. Vagy azokkal a kritériumokkal, amit felsoroltam (súly, teljesítmény stb.)?)
2016. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 János Gilján válasza:
100%
Vegyél egy jó Gc8-as Subarut. Könnyű és pár tíz millióból ilyet lehet építeni belőle: [link]
2017. febr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!