Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most lessz meg a jogsim és...

Most lessz meg a jogsim és első autonak egy Suzuki Swiftet választok . 200-250 ezer ft van csak az autora . Ebben az árkategoriában milyen motortipust, vagy milyet érdemes választani?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell. Ha csak városi futkosásra, akkor tökéletes az 1.0 is.

Nekem az van már 4 éve ('97-es évjárat), nagyon szeretem.


Szerintem vegyél egy 3 ajtóst kb 150-ért, és még marad pénzed a többi kiadásra is.

2016. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

*lesz


Nekem 98'-as ezres van,megy mint a golyó,nincs be nem tervezett szervíz és keveset is fogyaszt.Városban cirkálni bőven sok,de svájcot is megjártuk vele..A 3 ajtós kényelmben verhetetlen -ebben a bicikli kategóriában.

Jönnek majd hogy hű de törik. Ez tény.

2016. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A törés tesztje nem zavar , hisz egy b corsa sem sokkal masszivabb , városba és kis távolságokra használnám , városon kivül is.

Köszönöm a válaszokat ! Most kinéztem 230 körül egy szépet 1000 motorral.

2016. aug. 9. 14:45
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]

Ez az egyik

[link]

Másik :)

2016. aug. 9. 14:47
 5/15 anonim ***** válasza:
valahogy a 220 ezres jobbnak tűnik állapotra képek alapján. Ha van rá kapacitásod mindenképpen nézz meg többet is (marcali meg gárdony kicsit távol van egymástól... :D )
2016. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon megbízható. Én inkább 1.3 masat ajánlok neked. Még ha kicsit gyűjteni is kell. Nekem 99 es van. 4 évesen vettem. A mai napig csak a kötelező dolgokra kellett költenem + egy elrohadt kipufogó cső ill hátsó dob. (mondhatni filléres volt az új alá)
2016. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Amiket linkeltél, nagyon drága.

Én 4 éve vettem, tehát 15 évesen 260.ért, az 5 ajtóst. És a 3 ajtósok mindig olcsóbbak.


Rengeteg van 200 alatt, ne viccelj, hogy egy 20 éves swiftet vennél 200 fölött...

2016. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kicsit még spórolj,és 2-es swiftet nézzél.

Ezek az első generációsok már levannak pattanva nagyon,alja sem lehet sok egyiknek sem..

A zöld ráadásul törvevolt,igénytelenül összetákolva és lehet hogy a futómű is kapott.

2016. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
Ennyiért semmit ne vegyél. Pénztemető az összes autó ilyen árkategóriába. Csak szenvednél vele. Illetve ha ennyiért nézel autót honnan fogod megteremteni egyáltalán a kötelező szervizre illetve a hibák javítására ami biztos, hogy temérdek lesz.
2016. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-esnek még nem volt Suzukija, ne is törődj vele...
2016. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!