Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most lessz meg a jogsim és...

Most lessz meg a jogsim és első autonak egy Suzuki Swiftet választok . 200-250 ezer ft van csak az autora . Ebben az árkategoriában milyen motortipust, vagy milyet érdemes választani?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 14:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönön a válaszokat! :)

Akkor még nézelődök és várok jobb ajánlatokra.

2016. aug. 9. 21:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is eleinte 1.0-s 5 ajtósat vezettem. Ha csak egyedül ültem benne nagyon kis fürge volt, még 2 emberrel is kényelmesen el lehetett vele kocsikázni, de ha már csomag is volt, vagy kettőnél több fő, akkor bizony nagyon szenvedett. Pályán meg kész életveszély volt. Legalábbis az érzet.

Mindenképp 1.3-asat. Nem eszik sokkal többet, nem is annyival drágább, de az a plusz pár paci nagyon megkönnyít jópár szituációt.

2016. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ezért szeretnék énis 1.3 , köszi a tanácsot ! ;)
2016. aug. 10. 11:48
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Gratulálok, azért kell lepontozni mert akkora élettelenek vagytok, hogy ha már ilyen kotufészek sz@rokkal jártok nem bírjátok sem az igazságot elviselni, se a kritikát.
2016. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért vagy lepontozva, mert hülyeségeket beszélsz. Soha nem volt még Suzukid, csak fikázod.

Képzeld, tapasztalatból írjuk, hogy nyugodtan vegyen, mert jó kocsi.

Nem fogja a gatyáját rákölteni.

De ezt te nem tudhatod, mert még nem láttál egyet sem közelről...

2016. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!