Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő vagyok, motort vennék...

Kezdő vagyok, motort vennék de nem tudom melyiket?

Figyelt kérdés

sziasztok itt felsorolom melyik motrokat néztem ki magamnak, első motor lenne nekem!!! ezek közül melyikeke tajánljátok?

- Kawasaki ninja 300

- Honda cbr 300r

- ktm duke 390

- suzuki inazuma 250

- aprilla rs 125 fp

de ti is ajálnjatok



2016. aug. 10. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ilyen motorok nincsennek a gta ba, szerintem álmodj tovább
2016. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inazuma vagy CBR.
2016. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az Inazuma az itt kakukktojás. Na olyat ne vegyél. A Duke is naked, nem sport kategóriás. Első motorként nem feltétlenül vennék "hasalós" motort, inkább valami enduro vagy supermoto jellegűt, azok sokkal barátságosabban kezelhetők és kényelmesebbek. Aztán ha már összegyűlt egy jó adag rutin, na akkor érdemes gyorsaságira átülni. Egyébként nekem ebből a felsorolásból a Duke jön be leginkább.
2016. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes.. 14 évesen és 8 hónaposan ne akarj motort venni.... Idióta fasz.
2016. aug. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a báttya vagyok ..........
2016. aug. 12. 09:39
 6/7 anonim ***** válasza:
#4-es: mi a f.a.s.z közöd van hogy mit akar venni? Fáj hogy megteheti? Vagy mi?
2016. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy válaszolva a kérdésre az aprilia odaveri mindegyiket és elég hozzá egy a1-es kategória ha papíron 11 kw. Nekem is full poweres apriliam volt és azt meg kell tapasztalni. Városban nem volt autó ami csak a közelébe került volna. Pályán 180-190 körül volt a vége. Szóval én azt ajánlom. De csakis 2 t-ben.
2016. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!