Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jó más autóján gúnyolódni?

Miért jó más autóján gúnyolódni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és lassan 1 éve,hogy megvan a 6N2 Polo-m.

Amikor megvettem a 6N2 alja volt az állapotát tekintve, most már simán középkategóriás lenne az eladó társai között.

Sosem volt vele bajom, előtte a nagyapám által "lerúgott" Ford Orionnal mentem, na az volt igazán szar autó, pedig ő is költött rá rendesen.

A Polo-nak semmi baja, és amióta megvan lettek új ismerőseim is, mert a legjobb barátomnak meg 5-ös Golfja van, így hétvégén már többnyire nem inni járunk el, hanem kocsikázni avagy a parkolóban összegyűlünk beszélgetni.

Ott szinte mindenki "Vócvágenes" vannak benzinesek is, nem kizáró ok, de a többség "szmókos" viszont jól megvagyunk.

Viszont nemrég az egyik srác elküldte,hogy egy csoportos beszélgetésben (amiben csak a dízelesek vannak benne) arról beszélnek,hogy milyen szar a kocsim, és nem is azért mert benzines, hanem hogy szét van rohadva (rozsdafolt nincs rajta) többször is szarnak nevezik, meg hulladék Poloként azonosítják, olyanok is akiknek többször is jól jött egy fuvar a szar Polo-val.

Ráadásul ebben a társaságban 2 ember van aki saját maga vette az autóját, van akinek a szülei, van aki a szülei autójával jár ki, és olyan is akad aki hitelből vette.

Nem értem,hogy ezek az emberek miről beszélnek?Mert én dolgoztam azért a kocsiért iskola mellett, egyedül nagyapám Orinjának az ára van benne, ami 100 ezer forint, átírás meg biztosítás kb.A többit mind én magam szedtem össze nem kevés idő alatt, és nem kevés munkával.

Élőben is mondták már rá,hogy kis szar, meg poén volt amikor a 75 lovat le gyorsulta az apja 5 éves Passatjával, de ezek szerint akkor ez nem csak vicc volt.

Engem nem szidtak csak a kocsimat, bár nyilván velem lehet bajuk, de nem értem miért jó más autóján nevetni,gúnyolódni?

Mert nekem is van,hogy ha indokolatlanul feltartanak,morgok magamban,hogy menjél már a csöves Ladáddal vagy akár BMW-ddel, de olyankor csak az a pillanatnyi feszültség szól, és nincs jelentőssége, ugyan úgy mint akár az anyázásnak.

De nekem fontos ez az autó, és így személyes sértésnek veszem, nagyon megtudnak vele sérteni, pedig tudom, nem kéne vele foglalkoznom.Csak annyira bosszantó,hogy olyanok mondják, akik semmit nem értek el, pedig idősebbek mint én, dolgoznak és még sincs kocsijuk, meg persze mikor ide-oda kell menni akkor tudtak kinek szólni...


2016. aug. 10. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A legszebb öröm a káröröm, mert nincs benne irigység.
2016. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos velük is ilyen felvágós vagy
2016. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat,hogy nem a szüleim fizették, és büszke vagyok rá.

Ha ez felvágás akkor mi nem egy világban élünk.

2016. aug. 10. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:

...először fel kellene nőni..

...aztán megválogatni ki kivel van...


és máris jobb.

2016. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Osynho ***** válasza:

"Ott szinte mindenki "Vócvágenes" vannak benzinesek is, nem kizáró ok, de a többség "szmókos" viszont jól megvagyunk."


Ez a mondatod eleve válasz a dologra. Óvoda.

2016. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kétszínű, arcoskodó köcsög az amelyik a kocsidat fikázza. Jellemzően tényleg azok csinálnak ilyet akiknek "ölükbe" esik az autó, nem dolgoztak meg érte tisztességgel. Nem könnyű egy társaságba járni velük és jópofizni, te érzed hogy ez neked megy-e vagy sem. Én, magam példáján tudom hogy nem lennék képes többet velük lógni ha megtudnám hogy a hátam mögött olyan dolgokat mondanak amit a szemebe nem mernek.
2016. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!