Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen típusú ember tölti ki...

Milyen típusú ember tölti ki a feszültségét az autóján? Ti mit gondoltok erről, illetve van amikor ti is meghajtjátok az autót ha idegesek vagytok?

Figyelt kérdés

pl szüleivel összeveszik valaki, munkahelyén baszogatja a főnök, megalázó helyzetbe kerül valahol, vagy egyszerűen el van cseszve a napja, és úgy gondolja nem érdekli semmi, aztán kipróbálja milyen a főútra kikanyarodáskor padlógázt adni hogy sikítson az ívbelső kerék és cikázva elmenni mindenki mellett.

Mondjuk ezt gondolom csak az teheti meg aki tényleg nagyon mérges, és nem fél az autójától.



#harag #düh kitöltés #feszültség levezetés autón
2013. aug. 3. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
az autómtól én sem félek, tudom kezelni, ahogy az érzelmeimet is. De ha nagyon nagyon felb@ssz@'k az agyam sem taposom ki a belét. Inkább sajnálom, hiszen megdolgoztam érte, bár egy kis túráztatástól nem lesz baja. Olyankor vagy lenyugszom, vagy ha nem a teremben kiélem a zsákon minden dühömet.
2013. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ideges valaki ne a gázpedál taposásával vezesse le a feszültséget.Mert lehet hogy nem lesz jó vége és balesetet okoz,szerintem az a legjobb ha vezetés közben nyugodt higgadt az ember mert sokkal jobban koncentrál a vezetésre,körülötte történő események,forgalomra.Egy nyugodt lelki állapotban lévő ember mint az aki ideges.Szóval eléggé bar...om az aki ilyen módon vezeti le a feszűltségét.Mondjuk ha van egy nagy telke valakinek,vagy saját magánútja ami a forgalom elől le van zárva ott azt csinál amit akar,felőlem fejre is állhat vagy felcsavarodhat egy fára,de a forgalomba ne vezessen és ne veszélyeztesse más testi épségét a vagánykodással még akkor sem ha ideges.
2013. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy jo Mtz traktoron érdemes letőlteni a dühöt! Az lehet ütni vágni nem lesz nagybaja! Lemeni valami sáros terepre és ot nyuzni,...jo érzés amikor csúszkál alatad a traktor! Csak aztán nehogy segitségel gyere haza.....
2013. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs autóm, motorom van. Nem úgy fogalmaznék, hogy kifejtem rajta a dühöm, hanem egy kis motorozás megnyugtat. Beindítom, és ahogy dübörög alattam alapjáraton a vas már jól érzem magam. Eltereli a figyelmem a bajokról, igaz arra a néhány órára, de megszabadulok a problémáktól.:)
2013. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A beteg típusú. Ez most olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy milyen típusú ember tölti ki a feszültségét a saját 5 éves gyerekén.

Miért azon kéne?

Akkor te még nem voltál ideges úgy hogy utána autóba üljél.

Én volt hogy már annyira felb.... az agyam egy veszekedés során, hogy a szakítás is megfordult a fejemben.

Aztán (akkor épp messze mentem munkába) oda meg a visszaút alatt annyira lenyugodtam, mintha 1 hét telt volna el.

És nem azért mert vagánykodtam.

Ha hősködni akarsz akkor azt józanul tedd, mert ha ideges vagy feszült vagy tuti hogy hibázol. És hát bármennyire is hihetetlen nem te vagy az egyetlen aki úton van a kocsijával.......

2013. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezért van sperrem, hogy ne visítson az ívbelső kerék. :)

Egyébként nem szoktam idegesen autóba ülni, elég ritkán fordul elő.

2013. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy elmebeteg.

Soha nem szoktam.

2013. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Forgalomba sosem megyek ki úgy hogy idegességből hajtok. Inkább veszek 5 liter benzint, beletöltöm a műszaki nélküli autóba, aztán kimegyek a hegy alá, ott az offroad pálya is, van egy jó egyenes, köves, aztán ott lehet bolondozni. 15 perc alatt le tudok úgy nyugodni, hogy hazafele már csak szépen alapjáraton megy az autó, de addig 100%-on folyik a benzin a karburátoron keresztül:)
2013. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ált. a céges autóval szokták ezt csinálni. De azok között se mindenki mert a főnöki autókra is inkább vigyáznak. Vagy valami régi lepukkant erőgéppel amit nem sajnálnak. Aki saját és számára értékes autóval jár az vigyáz is rá akkor is ha ideges. De néha van olyan hogy a forgalomban felidegesíti valaki magát és akkor minél hamarabb menekülni akar a stresszt okozó forgalmi környezetből és 1km múlva már normálisan megy.
2013. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!